Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
16 ürün bulundu.

Lezzetli Çiçekler

En taze ve özel lezzetli çiçekleri, meyve sepetleri ve meyve çiçeklerini sevdiklerinize hemen gönderebilirsiniz. Sade, çikolatalı, meyveli çiçeklerinizi özenle hazırlıyor ve özel paketleme sistemimiz ile alıcısına ulaştırıyoruz.
Meyveli çiçek kategorimizde bulunan ürünleri İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Konya, Malatya, Manisa ve Mersin'e ve merkez ilçelerine aynı gün teslimat yapılmaktadır.
Özür Dilerim
Kalp Çiçek
Lezzetli Çiçekler
Hoş Geldin Bebek
Lezzet Sepeti
Bebek Çikolatası
Şeker Çiçekleri
Bebek Çikolatası
Doğum Günü Pastası
Truffle Çiçekleri
Hoş Geldin Bebek
1

Meyve Sepeti

Meyve sepeti, meyveli çiçekler ve tüm lezzetli çiçek türlerini aynı gün teslim ediyoruz. Çikolatalı, muzlu, çilekli tüm meyve sepetleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde gönderilmektedir. Meyve sepeti çeşitlerimiz yukarıda sıralanmaktadır. Dilediğiniz meyve sepetini dilerseniz çiçek ile birlikte sipariş edebilirsiniz.

Meyve Çiçekleri

Meyve çiçekleri, taze ve kaliteli ürünlerle hazırlanmaktadır. Farklı ve özel meyve çiçek tasarımlarını sizler için dilediğiniz adrese hızlıca teslim ediyoruz. Meyve çiçekleri son derece taze ve size özel olarak sunulmaktadır. Özel ambalajıyla alıcısına hiçbir sorun yaşamadan meyve çiçeklerini gönderebilirsiniz.
meyve sepeti, lezzet çiçekleri, meyveli çiçekler

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol