Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
70 ürün bulundu.

Lezzetli Çiçekler

En taze ve özel lezzetli çiçekleri, meyve sepetleri ve meyve çiçeklerini sevdiklerinize hemen gönderebilirsiniz. Sade, çikolatalı, meyveli çiçeklerinizi özenle hazırlıyor ve özel paketleme sistemimiz ile alıcısına ulaştırıyoruz.
Meyveli çiçek kategorimizde bulunan ürünleri İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Eskişehir, Mersin'e ve merkez ilçelerine aynı gün teslimat yapılmaktadır.
CANIM ÖĞRETMENİM
ÖĞRETMENE KEK
ÖĞRETMENE KEKLER
PEMBE BEYAZ HEDİYE
DEĞERLİ ÖĞRETMENE
KUTUDA DRAJE
ÖZÜR DİLERİM
KEK BUKETİ
KIRMIZI KEK SEPETİ
12 3

Meyve Sepeti

Meyve sepeti, meyveli çiçekler ve tüm lezzetli çiçek türlerini aynı gün teslim ediyoruz. Çikolatalı, muzlu, çilekli tüm meyve sepetleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde gönderilmektedir. Meyve sepeti çeşitlerimiz yukarıda sıralanmaktadır. Dilediğiniz meyve sepetini dilerseniz çiçek ile birlikte sipariş edebilirsiniz.

Meyve Çiçekleri

Meyve çiçekleri, taze ve kaliteli ürünlerle hazırlanmaktadır. Farklı ve özel meyve çiçek tasarımlarını sizler için dilediğiniz adrese hızlıca teslim ediyoruz. Meyve çiçekleri son derece taze ve size özel olarak sunulmaktadır. Özel ambalajıyla alıcısına hiçbir sorun yaşamadan meyve çiçeklerini gönderebilirsiniz.
meyve sepeti, lezzet çiçekleri, meyveli çiçekler

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol