Neden Biz

Türkiyecicek.com Türkiye'nin en büyük ve en kaliteli çiçekçi bayi ağına sahip kuruluşudur.Türkiye'nin 81 şehrine ve yüzlerce ilçesine gönderim yapabilmekte ve Dünya'nın neredeyse tamamına çiçek gönderimi yapabilen sayılı kuruluşlardan birtanesidir.
Türkiyecicek.com 'un tüm bayileri ve personelleri çiçeklerin hazırlanması,sunulması ve siparişin teslimatı konularında nazik ve nezaket açısından bilinçlidir.Siparişlerinizin oluşturulmasında çağrı merkezi personellerimiz oldukça hassas ve pozitif oldukları kadar siparişinizin teslimatını gerçekleştiren personellerimiz de bir okadar güler yüzlü ve naziktir.

Siparişleriniz de yaşayabileceğiniz sorunları en alt seviyede tutmaya gayret ediyor, oluşacak problemlerde de hızlı sonuç almaya odaklanıyoruz.
Sahte ve gerçek dışı sipariş yorumları ile sizleri aldatmıyoruz.Şimdi bir ürün seçin ve siparişinizi oluşturun, siparişinizle ilgili yaşayacağınız memnuniyeti bizimle paylaşmak isteyeceğinizden hiç şüphemiz yok.

Bizi aramaktan çekinmeyin, birşey satın almanıza gerek yok, çiçeklerle ilgili sormak istediğiniz bir konu varsa da arayabilirsiniz.Önemli olan mutlu olmaktır ve Mutluluk çiçeklerde gizlidir....
 

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol