Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
8 ürün bulundu.

Cenaze Çelenkleri

KIRMIZI BEYAZ CENAZE ÇELENGİ
1
KIRMIZI BEYAZ LÜX CENAZE ÇELENGİ
1
BEYAZ CENAZE ÇELENGİ
KIRMIZI CENAZE ÇELENGİ
TURUNCU BEYAZ CENAZE ÇELENGİ
PEMBE BEYAZ CENAZE ÇELENGİ
KIRMIZI BEYAZ CENAZE ÇELENGİ-2
TURUNCU BEYAZ CENAZE ÇELENGİ-2
1

Cenaze Çelenkleri Gönder 

Online çiçekçi arayışınızda sitemiz beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veren bir platformdur. Farklı kategorilerde amaca yönelik çiçek çeşitlerini görebileceğiniz sitemizde cenaze çelenklerini de bulmanız mümkündür.Tasarım özellikleri açısından beklentileri karşılayan ve gideceği yerde de memnuniyet veren sonuçlar alınacaktır.

Cenaze Çelenkleri Neden Verilir?

İsminden de anlaşılacağı gibi cenaze çelenkleri cenazesi olanlara yönelik gönderilen çelenklerdir. Cenaze hali, insanların en üzgün oldukları dönemdir ve çevredeki kişi ve kurumların desteği daha güçlü şekilde bu sıkıntının atlatılmasında etkili olacaktır. Ayrıca bazen mesleki destek amaçlı da cenaze çelenkleri gönderilebilir. Yani bir iş yerinde cenazesi olan kişiye meslektaşları, aynı işi yapan diğer kurumlar çelenk gönderebilir. Bu çelenkler kişinin kendisi olmasa da desteğinin yanında olduğunu hissettirmesi anlamına da gelir.

Cenaze Çiçekleri Nasıl Hazırlanır?

Cenaze çelenklerinin hazırlanması diğer çiçeklerden daha farklıdır. Bu farka neden olan ayaklı bir platformdur. İki ayaklı ve orta kısmında çiçeklerin yerleştirileceği boş alan yer alır.  Bazen ahşabın da tamamı süslenebilecekken bir kısmı boş da kalabilir.  Sitemiz üzerinden bacakları da süslenen çelenkleri bulabilirsiniz. Yapımı sırasında renkli gerbera çiçeklerinden sıkça yararlanılmaktadır.  Bu çiçekler kırmızı, beyaz renklerde olabilir. Ancak yerleşim açısından önce çelenk zemini hazırlanır. Daha sonra da bu çiçeklerin yerleştirileceği yer ayarlanır.  Tek renk kullanım olabileceği gibi iki renk de olabilmektedir. Ancak işlemler bittiğinde ortaya güzel görüntüler çıkabilir. 

Türkiye’nin Her Yerine Sipariş

Çiçek çeşitleri açısından beklentileri karşılayan bir sunum yapan sitemizde Türkiye’nin her yerine çiçek gönderebilirsiniz. Çelenkler de buna dahil olmak üzere sadece istediğiniz kategoriden ürün seçmeniz yeterli olacaktır.Cenaze çelenkleri dışında hediyelik çiçek buketlerini de sitemizden görebilirsiniz.Özel tasarımlı butik çiçekler, aranjmanlar, vs. incelenebilir.

Sipariş Verme Süreci

Çiçek siparişi vermek isteyenler için sitemiz son derece kolay şekilde tasarlanmıştır. Beğendiğiniz bir çiçeği seçtiğiniz varsayılırsa bunun sonrasında sepete ekleme ve yönlendirmeleri takip etme işlemi olacaktır.  Çiçek alırken ne zaman nereye teslim edileceği notta ne yazılacağı ve çiçeğin neresinde olacağı gibi ayrıntılara dikkat edilmektedir. Bunları kendi taleplerinize göre girdikten sonra siparişleriniz hazırlanacaktır. Hazırlanmasının ardından belirttiğiniz adrese zamanında teslim edilecek biçimde ayarlanır.  Çiçeğinizin nerede olduğunu takip etmek için kargo numarasını ödeme işlemi sırasında almanız önerilir.  Ayrıca müşteri hizmetleri numarasından da soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.   Ürün seçimi konusunda sıkıntı yaşıyorsanız bu durumda açıklamaları okuyabilir, fiyat ya da özelliklere göre filtreleme işlemi yapabilirsiniz. 
 

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol