Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
175 ürün bulundu.

Sevgiliye Çiçek

AMİCA MEA
PEMBE TASARIM
PASTEL ARANJMAN
LİLYUM BUKETİ
1
KUTUDA 13 KIRMIZI GÜL
1
FLOWER GARDEN
5
BEYAZ LİLYUM BUKETİ
1
VAZODA 100 KIRMIZI GÜL
KUTUDA GÜL VE FREZYA
1
PEMBE RÜYA
İKİ DALLI MAVİ ORKİDE
KUTUDA 20 SİYAH GÜL
KUTUDA GOLD GÜLLER
KUTUDA GÜL VE MAKARON
CAM VAZODA 15 KIRMIZI GÜL
1
3 DALLI BEYAZ ORKİDE
RENKLİ BUKET
DÖRT DALLI BEYAZ ORKİDE
1
VAZODA 15 KIRMIZI GÜL VE AYICIK
RENKLİ ARANJMAN
1
KUTUDA 25 KIRMIZI GÜL
1
FANUSTA KIRMIZI GÜLLER
1
 30 ADET KIRMIZI GÜL
BEYAZ PAPATYA BUKETİ
5
12 3 4 5 6 7 8

Sevgiliye Çiçek Gönderimi

Sevgiliye çiçek gönderme söz konusu olunca bu çiçekler külttür diyebiliriz. Ancak bayanlar güllerin her türlüsüne bayıldığı gibi çiçeklerin her türlüsüne de bayılır. Mesela papatya masum ve naif haliyle her kadını mest eder. Önemli olan doğru yerde doğru çiçeği seçmektir.

Hangi Çiçeği Hediye Etmeli?

Sevgilinizle ilişkinin hangi aşamasında olduğunuz çiçek seçimi için de oldukça önemlidir. Hoşlandığınız ancak henüz açılmaya cesaret edemediğiniz arkadaşınız için pembe ve beyaz güllerden oluşan bir aranjman yakınlığınızı daha arttıracaktır. Teklif aşamasına gelmişseniz ona olan sevginizi anlatmak için çok sayıda kırmızı gülden yararlanabilirsiniz. Onu ne kadar çok sevdiğinizi göstermek için oldukça etkilidir. Eğer güzel bir ilişkiniz varsa tek kırmızı gül ile onun hayatınızda tek olduğunu simgeleyebilirsiniz. Ya da evlilik teklifi düşünüyorsanız beyazın masumiyeti ve gelinliği hatırlatan temasından yararlanabilirsiniz.

Özel Gün Çiçeği

Sevgilinize çiçek göndermek için hiçbir bahaneye ihtiyacınız olmadan her zaman gönderebilirsiniz. Çünkü onu ne kadar sevdiğinizi her fırsatta göstermeniz onu daha da mutlu edecektir. Ancak bir de sevgilinizin özel ilgi beklediği günler olacaktır. Bu günleri unutmanız halinde ise ilişkinizi biraz dar boğaza sokabilirsiniz. O yüzden dikkatli olmakta fayda var. Örneğin sevgililer günü, yıldönümü, doğum günü gibi günlerde sevgiliniz özel ilgi isteyecektir. Bu türe günlerde sevgilinizi unutmadığınızı bir demet çiçekle kolaylıkla gösterebilirsiniz.

Ayıcık ve Kalp Aksesuarları

Benim sevgimi anlatmak için güller yalın kalır diyenler için kızların vazgeçemediği o şirin ayıcıklar, kalp şeklindeki objeler, yastıklar gibi aksesuarlar ile de destekleyebilirsiniz. Bu tür alternatifleri ve çiçeğin her çeşidini sitemizden görebilirsiniz. Böylece size sunulan binlerce alternatif arasından sevginizi en iyi anlatacak olan çiçeğe ulaşacağınıza eminiz.

Kartınızı Eklemeyi Unutmayın

Sevgilinize çiçek gönderirken anlatmak istediğiniz derin duygularınız varsa bunları da kartınıza eklemeyi unutmayın. Bunun içinse sitemizden verdiğiniz çiçek siparişi ve adres bilgileri ile birlikte karta yazılmasını dilediğiniz notu da iletmelisiniz. Böylece çiçekleri dile getirebilir ve duygularınıza tercüman edebilirsiniz.

Sevginiz dillendirmek, her fırsatta hatırlatmak, sevginize sevgi katmak için çiçekleri unutmayın ve ertelemeyin. Bunun için de firmamızın tüm Türkiye’yi saran gelişmiş hizmet ağından faydalanarak çiçek siparişi verebilir ve mesafeleri unutturabilirsiniz.
Sevgiliye çiçek gönderme söz konusu olunca bu çiçekler külttür diyebiliriz. Ancak bayanlar güllerin her türlüsüne bayıldığı gibi çiçeklerin her türlüsüne de bayılır. Mesela papatya masum ve naif haliyle her kadını mest eder. Önemli olan doğru yerde doğru çiçeği seçmektir.

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol