Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
23 ürün bulundu.

Açılış Çiçekleri

Yeni bir işe başlayan, yeni işyerinin açılışının yapan kişilere çiçek gönderme, her an sizi hatırlamaları ve desteğinizi hissetmeleri için ideal bir yoldur. Böylece günlerde tatlı bir telaşla birlikte biraz da heyecan ve stres yaşanması normaldir. Siz is gönderdiğiniz cıvıl cıvıl çiçeklerle sevdiklerinize bir nebze de olsa destek olabilirsiniz

PEMBE BEYAZ FERFORJE
SARI BEYAZ FERFORJE
KIRMIZI FERFORJE
BEYAZ FERFORJE-2
1

Açılışlar İçin Çiçek Seçimi

Açılış törenleri genellikler küçük bir iş yeri ya da kurumsal açılışlar şeklinde olmaktadır. Çiçek göndereceğiniz açılışa göre bir seçim yapmanız daha ideal olacaktır. Mesela yakın arkadaşınız kendisine bir kafe, restoran ya da butik açıyor olabilir. Bu durumlarda onun için büyük boy saksı çiçekleri seçerek dükkânını süsleyene bir obje armağan edebilirisiniz. Ya da rengarenk çileklerden oluşan bir aranjman ile masasında yer edinebilirsiniz. Daha büyük kurumsal açılışlardan bahsediyorsanız da çelenkler ideal bir seçim olabilir. Yine büyük boy bir saksı çiçeği de tercih edebilirsiniz.

Törenler İçin Çiçek Seçimi

Tören deyince açılış törenleri, düğünler, nişanlar, cenaze törenleri ya da milli bayramlar gibi pek çok tören söz konusudur. Törenin mahiyeti, tören sahibi olan ilişkiniz gibi kriterler törene göndereceğiniz çiçekler için belirleyici olacaktır. Ayrıca düğün, kutlama gibi neşeli ortamlara rengarenk çiçek aranjmanları tercih ederken, cenaze gibi matemin hakim olduğu ortamlara ise tek renk çiçek seçimi ideal olacaktır. Hangi çiçeği seçerseniz seçin, çiçek ulaştığında destek olma ya da tebriklerinizi iletme gibi niyetiniz yerini bulacaktır.

Çiçek Gönderme

Açılışa çiçek gönderme konusunda hangi kararınızı verdiyseniz, çiçek seçimi için sitemizde yer alan kategorileri değerlendirerek seçiminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Buketler, saksı çiçekleri, çelenkler ya da aranjmanları hazır ürünler arasından seçebileceğiniz gibi, arzunuza göre çiçek yapımını da tercih edebilirisiniz.

Çiçek göndermek için çiçekçi arayıp bulmanıza, zaman kaybetmenize gerek olmadan bit tık uzağınızdayız. İster evinizde, işyerinizde olun, isterseniz de il dışında ya da tatilde olun dildiğiniz zaman dilediğiniz yere çiçeğiniz vaktinde ulaşacaktır. Böylece siz işinizden geri kalmadığınız gibi, il dışında olan açılış veya törenlerde dahi kendinizi hatırlatacak ve temsil ettireceksiniz.

Kişiye Özel Çiçek

Firmamızdan çiçek gönderirken aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan gönül rahatlığı ile gönderim gerçekleşecektir. Göndermek istediğiniz kişiye özel olarak not ya da çelenk üzerine baskı yaptırmamız mümkündür. Yine çiçeğinizin ulaşmasını istediğiniz tam vaktinde orada olacaktır. Böylece çiçek siparişi vermek oldukça kolay ve zahmetsiz olarak gerçekleşecektir.

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol