Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
88 ürün bulundu.

Geçmiş Olsun

Geçmiş Olsun Çiçekleri

Hasta olan bir yakınınıza ev ya da hastane ziyareti gerçekleştirecekseniz onu en çok mutlu edecek şey hasta çiçeği götürmenizdir. Böylece hem onu mutlu edebilir, moral verebilir hem de iyi dileklerinizi sunabilirsiniz. Hem bu çiçek uzun süre saklanabileceği için ince düşünceniz de sürekli hatırlanacaktır.

KAMİLYA BİTKİSİ: DİEFFENBACHİA ÇİÇEĞİ
5
PEMBE ARANJMAN
5
BEYAZ ARANJMAN
1
GUZMANYA BİTKİSİ
1
LİLYUM BUKETİ
ARANJMANLI ORKİDE
1
VAZODA 3 GÜL VE PAPATYA
1
ANTORYUM BİTKİSİ
BEYAZ LİLYUM BUKETİ
1
SPATİFİLYUM BİTKİSİ
İKİ DALLI MAVİ ORKİDE
VAZODA 5 BEYAZ GÜL
PEMBE RÜYA
RENKLİ ARANJMAN
BEYAZ PAPATYA BUKETİ
5
SEPETTE BEYAZ ARANJMAN
3 DALLI BEYAZ ORKİDE
RENKLİ BUKET
DÖRT DALLI BEYAZ ORKİDE
1
SERAMİKTE SARI BEYAZ PAPATYA
KUTUDA LİSİANTHUS
FLOWER GARDEN
5
6 DALLI RENKLİ ORKİDE SETİ
SERAMİKTE PEMBE ÇİÇEKLER
12 3 4

Hasta İçin Çiçek Seçimi

Anneniz, kardeşiniz, eşiniz, arkadaşlarınız ve diğer yakınlarınızın hasta olması halinde ziyaret etmeniz nezakete çok hoş bir davranış olacaktır. Ziyarete giderken de seçeceğiniz em güzel hediye çiçekler olacaktır. Böylece hem onlara moral verebilirsiniz, hem de kalıcı bir hediye sunmuş olursunuz. Hastaya çiçek götürmek için de en iyi zaman ev ziyaretleri diyebiliriz. Çünkü hastaların sağlığı açısından bu çiçekler çoğu zaman odaya alınmayabilir. Ancak üzülmeyin o zaman hastanızın kapısında onu bekleyecektir.

Herhangi bir sebeple hasta ziyaretine gidemediğiniz takdirde yine imdada çiçekler yetişecektir. Aranızda uzak mesafeler dolsa hasta yakınınıza bir çiçek göndererek onu unutmadığınızı, her an hatırladığınızı gösterebilir ve iyi dileklerinizi sunabilirsiniz.

Geçmiş Olsun Çiçeği Çeşitleri

Hastaya hangi çiçek gönderilir bir türlü karar veremiyorsanız, sitemizde gönderim amacına göre çiçekler başlığı altında yer alan geçmiş olsun çiçekleri kategorisi size oldukça faydalı olacaktır. Bu kategorideki tüm çiçekler hastalar için en çok tercih edilen çiçeklerden seçilmiştir. Saksı çiçekleri, vazo çiçekleri, buketler ya da aranjmanlar arasından sevdikleriniz için seçim yapabilirsiniz. Çiçek olarak da güller, papatyalar, kasımpatılar, lilyumlar gibi çiçekleri tercih edebilir ya da bunlardan oluşan aranjman seçebilirsiniz. Dilerseniz saksı çiçeği olan rengarenk orkidelerle ne kadar değer verdiğinizi gösterebilir ya da yukka gibi saksı çiçekleri ile daha kalıcı hediyeler seçebilirsiniz.

Mesafeler Engel Değil

Mesafeler size engel olmasın istiyorsanız firmamızdan çiçek gönderebilirsiniz. Çünkü firmamız tam 350 şubesi ile tüm Türkiye’nin her köşesine hizmet sunmaktadır. Hatta yurtdışından dahi çiçek göndermek mümkündür. Firmamızın merkezi İstanbul olduğu için İstanbul’un her köşesi hizmet alanımız kapsamındadır. İstanbul çiçek gönderme arayışında iseniz Türkiye’nin en kapsamlı hizmet ağına sahip olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hızlı Gönderim

Firmamızdan çiçek seçimi yaparak adres bilgilerinizi paylaşmanız halinde siparişiniz hemen değerlendirmeye alınacaktır. Bu tür durumlar hediyenizin en kısa sürede ulaşmasını gerektirdiği için oldukça hassas davranılacaktır. Böylece hastanız taburcu olmadan hediyeniz

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol