Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
28 ürün bulundu.

Yeni Bebek

PEMBE ARANJMAN
5
İKİ DALLI FUŞYA ORKİDE
1
KIZ BEBEK ORKİDESİ
KIZ BEBEK ARANJMANI
5
İKİ DALLI MAVİ ORKİDE
1
ERKEK BEBEK ARANJMANI
DÖRT DALLI BEYAZ ORKİDE
1
MAVİ BEBEK ORKİDESİ
3 DALLI BEYAZ ORKİDE
PEMBE BEYAZ KIZ BEBEK ARANJMANI
1
PEMBE BEBEK ORKİDESİ
BEYAZ ÇİÇEKLER ARANJMANI
TEK DAL MOR ORKİDE
Karışık Renklerden Buket
Mix Buket

Mix Buket

2.200,00 TL +KDV 2.640,00 TL KDV Dahil
6 Dal Orkide
Bayram Çikolata Seti
Çikolatalı Kutlama Seti
 Bahar Bahçesi Çikolata
Çikolatalı Mutluluk Seti
Elegance Hediye Çikolata
Çikolata Rüyası Kutusu
Rengarenk hediye Çikolata
Çikolatalı Kutlama
1
12

Yeni Bebek Çiçekleri

Yepyeni bir hayata merhaba diyen küçüklerden ziyade anneleri kutlamak için çiçek gönderme çok hoş bir davranış olacaktır. Aileye katılan yepyeni bir üye şüphesiz ki hastanelerde yaşanan en güzel olaydır. Bu güzelliği kutlamak içinse hastaneye hem anneye geçiş olsun, hem de bebeğe hayırlı olsun demek için çiçekler en doğru tercihtir.


Yeni Bebek Çiçek Gönderimi

Şüphesiz ki bir kadının kocasına verdiği bu en güzel hediyenin yanında çiçekler kifayetsiz kalacaktır. Ancak anneye alınacak olan bir demet çiçek de eşinin ona duyduğu derin sevgi ve bağlılığın bir ifadesi olacaktır. Bu yüzden yeni doğum yapan bir kadının o duygu karmaşası içinde yerinizi mutlaka almaya özen göstermeli ve bir demet çiçekle de olsa onu mutlu etmelisiniz. Yalnıza eşlerin değil, arkadaşların ya da akrabaların da bir demet çiçek göndererek ya da ziyaretine giderek hem geçmiş olsun demesi hem de yeni bebek için güzel dileklerde bulunması samimi anlara sebep olacaktır.

Hoş Geldin Bebek!

Koskoca dünyaya gözlerini açan minnacık dostumuza hoş geldin demek de adettendir. Bunu demenin en güzel yanı da çiçeklerdir. İster kız ister erkek bebek olsun hepsine hitap eden çiçek seçimi yapabilirsiniz. Dilerseniz kız bebek için pembeli, morlu temalar tercih ederken, erkek bebek için de maviler tercih edebilirsiniz. Tercihiniz ne olursa olsun iyi dileklerinizi sunmak için güzel bir seçim olacaktır.

Unutmadığınızı Hatırlatın

Çok yakın arkadaşınız, kardeşiniz ya da akrabanız doğum yapmış ancak siz onun ziyaretine gidememişseniz çiçek siparişi İstanbul merkezli firmamız ile mesafeleri aşabilirsiniz. Çünkü firmamızın hizmet kapsama alanı tüm Türkiye’yi içine almaktadır. Her ilde bulunan bir değil, birkaç firmamız ile dilediğiniz yere gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz. Hatta yalnızca yurt içinde değil, yurtdışına da sipariş vermeniz mümkündür. Böylece nerede olursanız olun, mesafeler size engel olmasın. Sevdiklerinizin yanında olduğunuzu, mutluluklarını paylaştığınızı, onlar için iyi dileklerde bulunduğunuzu hissettirin.

Rengârenk Çiçekler

Her kadın çiçeklere hayır diyemez. İçek dalında güzel diyenler bile o çiçek ellerine gelince duraksamadan edemezler. Bu yüzden bir anneye, bir eşe, bir arkadaşa kısacası bir kadına verilebilecek en güzel, en anlamlı, en duygusal hediye çiçeklerdir. Hele ki cennet kokulu bebeğini kucağına almış olan bir anne için o çiçekler çok daha fazlasını ifade edecektir. Bu nedenle siz de yeni bebek çiçeği göndermek istiyorsanız hiç beklemeyin.

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol