Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
26 ürün bulundu.

Düğün Çelenkleri

KIRMIZI BEYAZ VİP FERFORJE
PEMBE BEYAZ FERFORJE
1
KIRMIZI GÜL BEYAZ LİLYUM FERFORJE
SARI BEYAZ FERFORJE
KIRMIZI GÜLLERDEN HAZIRLANMIŞ FERFORJE
KIRMIZI FERFORJE
PEMBE BEYAZ VİP FERFORJE
1
BEYAZ FERFORJE-2
BEYAZ LÜX FERFORJE
RENKLİ LÜX FERFORJE
TEKLİ MODEL GELİN DUVAĞI TURUNCU BEYAZ
TEKLİ MODEL TURUNCU GELİN DUVAĞI
İKİLİ MODEL KIRMIZI BEYAZ GELİN DUVAĞI
1
TEKLİ MODEL PEMBE BEYAZ GELİN DUVAĞI-2
 TEKLİ MODEL SARI GELİN DUVAĞI
TEKLİ MODEL KIRMIZI GELİN DUVAĞI
TEKLİ MODEL GELİN DUVAĞI KIRMIZI BEYAZ
TEKLİ MODEL PEMBE GELİN DUVAĞI
TEKLİ MODEL GELİN DUVAĞI
İKİLİ MODEL KIRMIZI GELİN DUVAĞI
 İKİLİ MODEL KIRMIZI GELİN DUVAĞI
TEKLİ MODEL BEYAZ GELİN DUVAĞI
TEKLİ MODEL PEMBE BEYAZ GELİN DUVAĞI
TEKLİ MODEL TURUNCU GELİN DUVAĞI-2
12

Düğün Çelengi Satın Al

Düğün çelengi almak isteyen müşterilerimiz için sitemizden kolay ve hızlı şekilde satın alma işlemleri tamamlanabilir. Online çiçekçi sitemiz, seçenek açısından yüzlerce farklı uygulamayı size sunmaktadır. Kategorilere giriş yaparak beklentilerinizi karşılayan ürünleri bulabilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Düğün Çelenkleri Neden Verilir

Düğünlerde yanında olamadığınız kişiler için tebrik niteliğinde düğün çelengi verilebilir.  Birçok kişi gitmek istemediği düğünlerde çelenk göndererek çözüm geliştirebilir. Bazen de gerçekten işi olan ve düğünde de olması gereken kişiler çelenkle varlığını hissettirebilir. Yani bir açıdan düşünüldüğünü hissettirmek söz konusudur. Çelenkler güzel ve gösterişli halleriyle beğenilen hediyelerdir.

Düğün Çiçekleri Hazırlanışı

 Düğün çelenklerinde süslemeler epey fazladır. Süsleme yapılacak alanın fazla olması bunda etkilidir. Düğün çiçeklerinde renkler epey çok kullanılır. Pembe, kırmızı, sarı çiçekler rengin daha da güzel şekilde harmanlanması için bazı hallerde karıştırılabilir. Bazen de tek renk seçimler de olabilir.  Çelenk hazırlığında iskeletin zemininden üzerine doğru devam edilir. Ayak kısımlarında bazen bir tane daha çelenk olabilir. Bu nedenle önce taslak hazırlanmalıdır. Yani çelenkte hangi çiçek kullanılacak, ne renk nasıl kullanılacak gibi durumlar belirlenmelidir.

Cinya Duvak

Çiçek bölümü tamamen sarı ve etrafı beyaz süslemelerle kaplı bu çelenk, oldukça güzel bir düğün hediyesi olabilir. Bacak kısmındaki beyaz süsleme, sarı renklerin deha da ortaya çıkmasını sağlıyor. Çelengin üst kısmının şekli de yuvarlak değil oval bir halde…    Bu da yine süslemenin daha da öne çıkmasında etkili.

İki Katlı Düğün Çelengi

Düğün çelenkleri arasında iki katlı çelenk kullanımı istiyorsanız çiçek çeşitleri açısından değişik tasarımları burada bulabilirsiniz. Örneğin pembe gelin çiçeği buna örnek verilebilir. Üst kısmı büyük çelenk ve alt kısmında aynısının küçüğü şeklinde çelenk olabilir. Bu ortaya güzel bir görüntü çıkaracaktır.

Kolay ve Hızlı Sipariş

Sitemiz üzerinden çiçek siparişi işlemleri son derece kolaydır. Bunun nedeni kategori olarak zaten iyi bir tasarım olması ve de yönlendirmelerin iyi yapılmasıdır. Standart satın alma işlemlerinde çok ayrıntı gerekmezken hediye çiçek alırken ne zaman nereye gönderileceği, saat ve not gibi ayrıntılar önem kazanır.  Sitemiz bütün bu ayrıntılarla beraber hızlı şekilde size hizmet verir. Doğru hediyeyi uygun fiyatlarla sevdiklerinize göndermek için sitemiz ideal bir platformdur. İşlem sıralamasında sizi ne tür bilgiler girmeniz gerektiği konusunda sitemiz yönlendirecektir.  Siparişinizi verdikten sonra mutlaka kargo takip numarasını almanız önerilir.  Bu şekilde çiçeğin gidip gitmediğini de görebilirsiniz.

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol