Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
301 ürün bulundu.

İstanbul Çiçek Siparişi

İstanbul çiçek siparişi vermek isteyen müşterilerimiz sitemiz üzerinden kolayca bunu yapabilirler. Çiçek çeşitliliği açısından oldukça fazla seçeneği buradan görebilirsiniz. Değişik amaçlarla hediyelerinizi verebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Doğum günü,  sevgililer günü, terfi, düğün gibi durumlar, cenaze için farklı kategorileri bulmak mümkündür. 

AREKA SALON BİTKİSİ
1
AMİCA MEA
10 DAL ŞAKAYIK
PEMBE TASARIM
PASTEL ARANJMAN
PEMBE VİP ARANJMAN
ORANJ PAPATYA
DOĞAL AĞAÇ SAKSI TERARYUM
KIRMIZI BEYAZ VİP FERFORJE
PEMBE ARANJMAN
5
BÜYÜK BOY BENJAMİN
KIRMIZI BEYAZ CENAZE ÇELENGİ
1
BÜYÜK BOY BONSAİ
%26

indirim

ERKEK BEBEK ORKİDESİ
KIZ BEBEK ORKİDESİ
KIRMIZI GÜL BEYAZ LİLYUM FERFORJE
KIRMIZI BEYAZ LÜX CENAZE ÇELENGİ
1
PEMBE BEYAZ FERFORJE
1
LİLYUM BUKETİ
1
KUTUDA 13 KIRMIZI GÜL
1
KUTUDA GÜL VE FREZYA
1
FLOWER GARDEN
5
AYÇİÇEĞİ BUKETİ
PİNK DREAM
12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

İstanbul Çiçek Gönderme

Çiçeklerin anlamları vardır. Kırmızı gül de sevgiliye ya da eşe sevdiğini anlatmanın bir yoludur. Türkiye Çiçek sitemiz üzerinden vereceğiniz çiçek siparişlerinde onlarca değişik çiçek türünü görebilirsiniz.  Bunlardan biri de fanusta kırmızı gül tasarımıdır. İstanbul çiçek gönderimi ile farklı sayılarda satın alınabilecek bu çiçekler sizin ve hediyeyi alacak kişinin beklentilerini de karşılayacaktır.

İstanbul Çiçekçi

Çiçek siparişi vermek isteyen müşterilerimiz aranjman kategorisinden özenle hazırlanmış değişik çeşit çiçeklerin bir arada olduğu hediyeleri seçebilir. İstanbul Çiçekçi farklı bir uygulamaya gönderme yapan bu kategori aradığınız çiçek görüntüsünü daha iyi elde etmenize olanak verir. Birçok kişinin merak ettiği bir konu olduğundan aranjman çiçeklerin nasıl hazırlandığına biraz değinmekte yarar var:
Öncellikle aranjmanı yapılacak çiçeğin cins ve boyları seçilmelidir.
Nasıl bir yer ya da ne amaç için aranjman hazırlandığı önemli bir konudur.
Çiçeklerle kap birlikte uyum içinde olmalıdır.  Çünkü bazı çiçekler köklerinden su alırken bazıları da yapraklardan alır. Yani boy genişlik vs. gibi konularda da dikkat etmek gerekir.
Çiçek seçiminde birbirini bütün olarak tamamlayan seçimler yapılmalıdır. Çiçeklerin uyumsuz olması kötü görüntülere neden olabilir.
Renk ve boylarının iyi dengelenmesi gerekir.  Solmuş çiçeklerin kullanılmaması gerekir. Yani bir kısmı sağlıklı bir kısmı solmuş olan çiçekler kötü görüntü oluşturur.
Yerleştirme ve düzenlemeler yapıldıktan sonra aranjmanı tamamlanan çiçeklerin son kontrolleri yapılmalıdır.

 İstanbul İçin Çiçek Hediyesi Ne Gibi Durumlarda Gönderilir

Basit bir ifadeyle çiçekçi arayan kişiler genellikle hediye almak, kendini bir kişiye affettirmek, kutlama yapmak, teklif yapmak gibi nedenlerle İstanbul çiçek almak istemektedir.  Yani aslında bunu kısıtlamak ve sadece belli durumlar için sınırlandırmak çok da doğru bir bakış açısı olmaz. 

İstanbul'a Nasıl Çiçek Gönderebilirim?

Sitemizden çiçek gönder butonu ile işlemler son derece kolay şekilde gerçekleşecektir.  Öncelikle beğendiğiniz çiçeği bulmanız ve doğru ürünü seçmeniz gerekir. Daha sonra güvenli şekilde ödemelerinizi tamamlarsınız ve bu sırada çiçeğin gideceği adres, saat, gün gibi detaylar belirlenir.  Bu şekilde sitemizin de yönlendirmeleriyle işlemlerinizi tamamlarsınız.

İstanbul İndirimli Online Çiçek Gönder

İstanbul çiçek siparişi için sitemizden aranjman kategorisinde ve diğer bölümlerde indirimli fiyatlarla kolay ve hızlı satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Çiçek Gönderebileceğiniz Diğer Şehirler

Ankara çiçek siparişi

İzmir çiçek siparişi
 


Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol