Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
27 ürün bulundu.

Söz/Nişan/Düğün

KIRMIZI BEYAZ VİP FERFORJE
PEMBE BEYAZ FERFORJE
1
KIRMIZI GÜL BEYAZ LİLYUM FERFORJE
SARI BEYAZ FERFORJE
KIRMIZI GÜLLERDEN HAZIRLANMIŞ FERFORJE
KIRMIZI FERFORJE
PEMBE BEYAZ VİP FERFORJE
1
BEYAZ FERFORJE-2
BEYAZ LÜX FERFORJE
RENKLİ LÜX FERFORJE
TEKLİ MODEL GELİN DUVAĞI TURUNCU BEYAZ
İKİLİ MODEL KIRMIZI BEYAZ GELİN DUVAĞI
1
TEKLİ MODEL GELİN DUVAĞI KIRMIZI BEYAZ
TEKLİ MODEL KIRMIZI GELİN DUVAĞI
TEKLİ MODEL PEMBE BEYAZ GELİN DUVAĞI-2
 TEKLİ MODEL SARI GELİN DUVAĞI
TEKLİ MODEL PEMBE GELİN DUVAĞI
TEKLİ MODEL GELİN DUVAĞI
İKİLİ MODEL KIRMIZI GELİN DUVAĞI
 İKİLİ MODEL KIRMIZI GELİN DUVAĞI
TEKLİ MODEL BEYAZ GELİN DUVAĞI
TEKLİ MODEL PEMBE BEYAZ GELİN DUVAĞI
İKİ KATLI MODEL KIRMIZI DUVAK
İKİLİ MODEL BEYAZ GELİN DUVAĞI
12

Söz, Nişan, Düğün Çiçekleri

Tatlı telaşların yaşandığı neşeli günlerde çiçek gönderimi ile sevdiklerinize mis kokulu bir nefes aldırabilirsiniz. İsterseniz kutlama çiçeği olarak, isterseniz de katılamadığınız düğün için bir tebrik simgesi olarak çiçek gönderebilirsiniz.


Kız İsteme Çiçekleri

Bir ömür sürecek mutlu bir evliliğe ilk adımı atarken sevdiğinize o ateş kırmızısı güllerden armağan etmeyi ihmal etmeyin. Sitemizde yer alan kırmızı gül buketleri, kırmızı gül aranjmanları ya da 101 kırmızı gül kız isteme çiçeği olarak oldukça kıymetli ve özgün bir armağan olacaktır.

Söz, Nişan Çiçeği

Beklenen gelmiş yüzükleri takarak bu birlikteliği herkse ilan etmek istiyorsanız söz masanızı da mis kokulu çiçeklerle donatmaya ne dersiniz? Bu tarihi ana şahitlik edecek olan masanızı özel gün için itinayla süslemiş olabilirsiniz ancak çiçeklerin olmadığı bir masa eksik kalacaktır. İşte bu yüzden nişan konseptinize uygun olacak şekilde bir masa aranjmanı bu özel gününüzü daha unutulmaz kılacaktır.

Düğün Çiçekleri

Düğünler belki de en çok çiçeğe ev sahipliği yapan organizasyonlardır. Başta gelin çiçeği olmak üzere düğünlerde pek çok çiçeğe ev sahipliği yapılır. Baş aktör olan gelin ve damadın masasını süsleyen çiçekler, davetlileri masalarında karşılayan çiçekler, koridorlardaki bembeyaz şebboylar, güller derken her yerde illa ki bir çiçek göze çarpar. Böyle güzel, mis kokulu bir günde bulunamayan davetlilerin göndereceği çiçek de en özel yerde kendisini gösterecektir. Bu yüzünden katılamadığınız düğünlerde iyi dileklerinizi gelin duvağı çelenkleriyle ya da çiçek buketleriyle göstermeyi ihmal etmeyin. Dilerseniz de yeni çiftin evini süsleyecek olan nadide aranjmanlar seçerek ilk hediyelerini siz verebilirsiniz.

Düğün Çelenkleri

Tüm eş, dost ve akrabanın toplandığı en mutlu gün olan düğünlerde bulunamıyor olmanın verdiği huzursuzluğu bir nebze de olsun gidermek isterseniz çelenkler sizin imdadınıza yetişecektir. Düğün sahibi ya da diğer davetliler sizin bu jestinizi görerek yokluğunuza darılmayacaklardır. Eğer ki bir işletme ya da kuruluş sahibi iseniz de bu tür özel günlerde göndereceğiniz çelenkler ile ününüze ün katabilirsiniz.

Düğün çelenk gönderimi için beyaz duvak temalı olan çelenk modellerini seçebilirsiniz. Tek ya da iki katlı olarak tercih edebileceğiniz bu çelenklere en çok beyaz, kırmız ya da pembe gerberalar yakışacaktır.

Tam Zamanında Teslimat

Bu tür özel günler yetişmesi gereken siparişler için zaman oldukça önemlidir. Firmamızın gelişmiş hizmet ağından yararlanarak siz de çiçek siparişi verebilir ve tam zamanında yetişmiş olmasının mutluluğunu yaşarsınız.

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol