Yurtdışı Çiçek Siparişi

Türkiyeçiçek.com ile Dünya’nın 98 ülkesine hızlı,kolay ve güvenli çiçek gönderimi yapabilirsiniz.Çiçek göndermek istediğiniz ülkeyi seçin ve sipariş formunu eksiksiz doldurunuz.Yurtdışı çiçek siparişlerinde, siparişinizi oluşturduktan sonra iptal işlemi gerçekleştirilmemektedir.Bu sebeple siparişinizi doğru şekilde verdiğinizden emin olunuz.

Çiçek siparişiniz ülkelerin resmi tatillerinde gönderilememektedir.Bu nedenle oluşturduğunuz sipariş eğer o ülkedeki resmi tatile denk geliyorsa siparişiniz bir sonraki iş günü teslim edilecektir.Yurtdışına çiçek gönderirken Türkiye yerel saati ile 12:30dan önce vereceğiniz siparişler gün içerisinde, 12:30dan sonra vereceğiniz siparişler ise bir sonraki iş günü teslim edilecektir.Yurtdışı online çiçek siparişiniz teslim edildiğinde tarafınıza e-mail ve sms yoluyla bilgi verilecektir.

Yurtdışı Çiçek Gönderimi 

Türkiye Çiçek ile Dünya'nın neredeyse tamamına online çiçek gönderebilirsiniz.Yurtdışı çiçek gönderim işlemleri tamamen online tabanlı sistem ile yapılmaktadır.Oluşturduğunuz çiçek siparişleri, göndermek istediğiniz ülkedeki bayimiz tarafından anlık olarak görüntülenmektedir.Sipariş bilgilerinizi kayıt altına aldıktan sonra sipariş süreci başlamaktadır.Yurtdışına çiçek yollarken siparişlerinizi en hızlı ve pratik şekilde teslimatını yaptırmaktayız.

Uluslararası Çiçek Siparişi Nasıl Verilir?

Tüm Dünya'da online çiçek siparişleri web siteleri aracılığıyla verilmektedir.Tüm web siteleri veya kurumlar ilgili ülkelerde bayilik açarlar veya aracı kurumlarla siparişlerinizi teslim ettirmektedirler.Fakat Türkiyeçiçek.com ile uluslararası çiçek gönderimi tamamen 2. bir kurum devreye girmeden direkt kendi bayilerimiz tarafından teslim edilmektedir.Bu sebeple hem kaliteli çiçekler hem de zamanında teslimat gerçekleştirilmektedir.

Yurtdışı Çiçek Siparişlerinde Saat Farkının Önemi

Her ülkenin yerel saatine göre çiçek siparişleriniz teslim edilmektedir.Dolayısıyla seçmiş olduğunuz sipariş saati o ülkenin yerel saatini ifade etmektedir.Yurtdışı çiçek gönderimi yaparken telefon,adres ve diğer tüm bilgileri eksiksiz girmeyi unutmayınız.

Yurtdışına Verdiğim Siparişin Fotografını Talep Edebilirmiyim?

Malesef yurtdışına verilen siparişlerinizin fotograflarını gönderememekteyiz.Ancak Türkiye siparişlerinizin fotograflarını dilerseniz size e-posta veya başka mecralardan gönderebiliriz.

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol