Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
40 ürün bulundu.

Buketler

LİLYUM BUKETİ
1
BEYAZ LİLYUM BUKETİ
1
RENKLİ BUKET
AMORE FEBBRE
1
BEYAZ PAPATYA BUKETİ
5
101 GÜL BUKETİ
1
BEYAZ PAPATYA BUKETİ
5
22 KIRMIZI GÜL BUKETİ
1
25 KIRMIZI GÜL BUKETİ
2
7 ADET KIRMIZI GÜL
9809
11 KIRMIZI GÜL
1
BİANCA

BİANCA

900,00 TL +KDV 1.080,00 TL KDV Dahil
1
15 KIRMIZI GÜL BUKETİ
1
PURE LOVE

PURE LOVE

3.000,00 TL +KDV 3.600,00 TL KDV Dahil
5
7 ADET PEMBE GÜL
BEYAZ LİLYUM VE KIRMIZI GÜLLER
1
7 ADET BEYAZ GÜL
1
MEVSİM BUKETİ
1
PEMBE BEYAZ BUKET
17 KIRMIZI GÜL BUKETİ
15 BEYAZ GÜL BUKETİ
1
PEMBE VE BEYAZ
GÜL VE LİLYUM BUKETİ
51 KIRMIZI GÜL BUKETİ
333
12

Buket Çiçek Satın Al 

Buket şeklinde çiçek siparişi vermek isteyen müşterilerimiz sitemiz üzerinden birkaç adımda işlemlerini tamamlayabilir.


Doğum Günü İçin Sevgiliye Hediye

Sevgilinize doğum günü için özel bir çiçek hediyesi almak istiyorsanız sitemizi değerlendirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin doğum gününde mutlu hissetmesi için çiçekler iyi bir alternatiftir. Buket çiçekler kategorisinden ya da beğendiğiniz diğer bir kategori üzerinden seçtiğiniz çiçekleri Türkiye ve dünyanın birçok yerinden gönderebilirsiniz.

Lilyum Buketi

En popüler buket çeşitlerinden biri lilyum buketi seçeneğidir. Beyaz görüntüsüyle oldukça özel bir görüntü verir. Yeşil yapraklarla özel olarak hazırlanmakta ve beyaz lilyumlarla zarif bir hediye olmaktadır. Ancak daha renkli çiçeklerden hoşlananlar için de kasımpatı buket seçeneği değerlendirilebilir. Klasik zevkler hoşunuza gidiyorsa da gül buketlerini deneyebilirsiniz.

Buket Çiçek Nasıl Yapılır?

Buket çiçeklerin hazırlanışı özen gerektirir. Çiçek seçimleri yapıldıktan sonra süsleme özellikleri de dikkate alınarak malzeme hazırlıkları yapılır. Kullanılacak olan kâğıdın rengi çiçeklerin bütünüyle uyumlu olmalı, genel görüntüyü daha iyi göstermelidir. Bunun dışında çiçek boylarının iyi ayarlanması gerekir. Yani hepsi eşit mi olacak yoksa karışık mı olacak belirlenmeli önceden bir taslak hazırlanmalıdır. Buket hazırlığında önemli olan diğer bölüm ne amaçla çiçeklerin hazırlandığıdır. Yani arkadaşınıza gül hediye etmek biraz anlam kaymasına neden olabilir. Gül, daha çok sevgili ve eş için iyidir. Bazen anneler günü hediyesi olarak da alınabilir. Ancak arkadaşınız için kasımpatı gibi çiçekleri almanız önerilir. Çiçekleriniz buket haline getirilirken alt kısımlarının temiz olmasına da özen göstermek gerekir. Sapları önceden yapraklardan ve diken varsa dikenlerden ayrılmalıdır. Bu şekilde tutma bölümü de kâğıtla sarılabilir.

Çiçekler Sadece Hediye İçin Midir?

Buket çiçeklerin hediye için kullanıldığı yaygın bir görüştür. Yani yemek masasında buket çiçekler olmaz. Bunun yerine vazo gibi diğer eşyalar kullanılır. Ancak buket halinde bir çiçeği hediye ettiğinizde bunun buketinden çıkarılıp dekoratif olarak kullanılması görülebilir.

Çiçek Hediye Ederken Nelere Dikkat Etmeli?

Çiçekçi arayan kişilerin öncelikle kime, hangi gün hediye alacağını bilmesi önerilir. Bunun yanında çiçek türü de önemli bir konudur. Yani çiçeklerin renk ve çeşitleri farklı anlamlar ifade edebilir. Karşınızdakinin zevkine göre çiçek almak, ortak bir anlam yakalayabilmek genel hediye kuralları açısından da önemlidir.

Çiçek Göndermek İçin Ne Yapılır?

Satın almak ve hediye etmek istediğiniz çiçeği birkaç adımda kolayca dilediğiniz yere gönderebilirsiniz. Not yazarak, saat ve tarih belirterek kolayca hediyeleriniz hedef yere gönderilecektir.
 

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol