Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
33 ürün bulundu.

Kır Çiçekleri

AMİCA MEA
10 DAL ŞAKAYIK
FLOWER GARDEN
5
BEYAZ PAPATYA BUKETİ
5
KUTUDA KIRMIZI BEYAZ
SEPETTE BEYAZ ARANJMAN
RENKLİ BUKET
SEPETTE MEVSİM ÇİÇEKLERİ
1
20 DAL ŞAKAYIK
5
BİANCA

BİANCA

300,00 TL +KDV 354,00 TL KDV Dahil
BEYAZ PAPATYA BUKETİ
FANUSTA GÜLLER VE PAPATYA
VAZODA PAPATYA VE GÜL
PEMBE BEYAZ BUKET
KUTUDA SARI PAPATYA
1
BEYAZ PAPATYA VE AYICIK
KUTUDA PEMBE PAPATYA
1
SERAMİKTE ÇİÇEKLER
FANUSTA GÜL VE LİLYUM
1
MEVSİM BUKETİ
1
BEYAZ PAPATYA ARANJMANI
KUTUDA RENKLİ KIR ÇİÇEKLERİ
GÜL VE PAPATYALAR
SUMMER SUN
12

Kır Çiçekleri Hediye Et

 

Sitemiz üzerinden çiçek gönder butonu ile kolay ve hızlı şekilde bir kişiye ya da kuruma hediye gönderebilirsiniz. Kategori olarak farklı bölümlerin olduğu online platformumuz, beklentilerinizi karşılayan şekilde çözümler geliştirmektedir. Örneğin hediyelik çiçekler yanında cenaze çelenklerini de görebilirsiniz. Bunun dışında güller, papatya, orkide, kır çiçekleri gibi seçenekleri de görmek mümkündür. 


Kır Çiçekleri Kimlere Hediye Edilir?

Kır çiçekleri sitemizde özel olarak tasarlanmıştır. Bu çiçeklerin özellikle bir kişi ve durum için gönderilmesi gerektiğinden bahsedilemez. Yani hediye vermek istediğiniz kişiye rahatlıkla kır çiçeklerini verebilirsiniz. Özellikle renkli karışık çiçekleri sevenleri daha mutlu edeceği aşikârdır. 

Kır Çiçekleri Çeşitleri

 Kır çiçeklerinin çeşitleri farklı olarak görülebilir. Yani sitemizdeki bu kategoride şu çiçekler bulunmaktadır:
Şebboy
Gerbera
Kasımpatı olarak görülebilir.
Kır çiçeklerinde ana çiçeklerin yanında bir de süslemeye destek veren yeşil otumsu çiçekler bulunur. Bunlar süslemenin en önemli parçalarından biridir. Ayrıca gülle kullanılan çiçekler de bulunur. Yani karışık renkler kullanılabilir.

Kır Çiçekleri Vazosu Nasıl Hazırlanır?

Kır çiçeklerinin vazoları özel şekilde hazırlanmaktadır.  Öncelikle hangi çiçek türleri kullanılacaksa buna karar verilir. Daha sonra da boyları, vazo süslemesi gibi detaylar oluşturulur. Bazı vazolar kendiliğinden süslüdür ve ekstra kurdele benzeri malzemeler kullanılmasına gerek kalmaz. Bazılarında da çiçek yerleşimi bittikten sonra süslemeler olur.  Bu durum aslında çiçeklerin nasıl topluca kullanılacağına bağlı olarak da değişebilir. Bu aşamada genel süslemeler bittikten sonra üzerine not ekleme gibi ayrıntılar gündeme gelecektir.  En son genel görüntü kontrolü yapılır ve hediye hazır olur.

Yurt Dışına Çiçek Gönderme

Sitemiz sadece Türkiye değil aynı zamanda yurt dışında birçok ülkeye hizmet vermektedir. Farklı bir ülkede yer alan sevdiklerinize hediye göndermek, sürpriz yapmak için önce yurt dışı çiçek kategorisine gelmeniz sonra da buradan ülke seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra ürün seçimi ve avro para birimiyle ödemeler olabilir.

Çiçek Siparişi Verme

Çiçek siparişi işlemleri son derece basit biçimde sitemizden gerçekleştirilmektedir.  Öncelikle hangi çiçeği satın alacağınızı, bunun üzerine ne yazacağınızı ve de saat kaç gibi hediye verilecek kişide olmasını belirlemeniz gerekir. Daha sonra çiçek incelemelerini de yaparak sepete ekleyebilirsiniz. Daha sonra bu işlem akabinde sitemiz sizi ödemeler konusunda yönlendirir. Notu yazacağınız alan, saat ve adres detayları karşınıza çıkar.  Bu detayları bitirdikten sonra karla ödemeye geçebilirsiniz. Firmamız kurumsal niteliklerle hizmet verdiği için sorunsuz şekilde ödeme gerçekleştirilmektedir. Yani bilgileriniz tamamen siz ve banka arasında kalacaktır.

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol