Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
37 ürün bulundu.

Kutuda Çiçek

AMİCA MEA

AMİCA MEA

1.250,00 TL +KDV 1.500,00 TL KDV Dahil
FLOWER GARDEN
3
KUTUDA MOR BEYAZ
KUTUDA GÜL VE FREZYA
3
KUTUDA 13 KIRMIZI GÜL
1
KUTUDA 20 SİYAH GÜL
KUTUDA GOLD GÜLLER
KUTUDA GÜL VE MAKARON
KUTUDA GÜL VE LİSİANTHUS
KUTUDA KIRMIZI BEYAZ
KUTUDA 25 KIRMIZI GÜL
1
KUTUDA 100 ADET KIRMIZI GÜL
KUTUDA BEYAZ PAPATYA
1
KUTUDA 15 ADET KIRMIZI GÜL
1
MASUM BEYAZ
KUTUDA 50 ADET PEMBE GÜL
1
KUTUDA MEVSİM ÇİÇEKLERİ VE GÜL
1
KARE KUTUDA AŞKIN BAŞ HARFİ
1
KUTUDA BEYAZ ARANJMAN
1
SİLİNDİR KUTUDA 15 BEYAZ GÜL
AŞKIN BAŞ HARFİ
1
RENKLİ GÜLLER
KUTUDA GÜL VE ORKİDE
KUTUDA 20 ADET KIRMIZI GÜL
12

Sevdiklerinize, en özel günlerinizde kutuda hazırlanmış çiçeklerden göndermek isterseniz, Türkiye Çiçek farkıyla Türkiye'nin her yerine en güzel kutuda çiçek çeşitlerini aynı gün sipariş edebilirsiniz.

Kutuda Güller

Silindir,kare tüm kutu çeşitlerinde çeşitli renklerle hazırlanarak sunulan çiçek aranjmanıdır. Kutuda gül özellikle son yıllarda oldukça popüler bir hediye gönderilerinden birtanesidir. Yıldönümü, doğum günü gibi organizasyonların vazgeçilmez çiçek kombini olduğunu söyleyebiliriz. Hem dayanklı olması hem de güller kurutulduğunda uzun yıllar boyunca hatıra gibi saklanması son zamanlarda revaçta olmasının en büyük nedenlerinden biridir. Sizde sevdiklerinize Türkiye'nin neresinde olurlarsa olsunlar Kutuda Gül çeşitlerimizden dilediğinizi seçip sipariş edebilirsiniz.

Kutuda Çiçek Çeşitleri

Kutuda çiçek çeşitlerinde gül paketlerini görmek mümkündür. Zarif görüntüsüyle beğeni toplayan bu üründen siz de satın alarak hediye verebilirsiniz. 

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi Kutuda Güller

Sevgililer gününde sevgilinize hediye almakta kararsız kaldıysanız çiçek hediye edebilirsiniz. Özel tasarımlı birçok çiçek çeşidini görebileceğiniz sitemiz, sizin beklentilerinize karşılık verecek çeşit sunmaktadır.  Örneğin vazoda aranjman çiçekler, buket çiçekler, kişiye özel tasarımlı butik çiçekle buna örnek gösterilebilir. Ayrıca oyuncak hediyeli ve kutuda çiçek seçeneklerini de görebilirsiniz. Sevgililerin birbirlerine hediye aldığı bu özel günü kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.Sevgilinize 14 Şubat'ta kutuda gül çeşitlerimizden dilediğinizi gönderebilirsiniz.

Hediye Vermeden Önce Öneriler 

Çiçek türleri ya da diğer hediyeler için genel önerilerden bahsetmek işe yarayabilir. Çünkü bazı kişiler hediye verirken karar veremeyebilir.  Bu gibi durumlarda hediye alınacak kişinin özellikleri, ne tür renklerden hoşlandığı, oyuncak sevip sevmediği gibi detaylar önemlidir. Ayrıca hediye verirken bir anlam ifade etmiş olması da ayrıca önemlidir. Yani hediye verirken sadece vermiş olmak için vermek, karşınızdaki kişinin manevi açıdan beklediğini alamamasına neden olabilir.  Ayrıca sadece özür dilemek için alınan hediyeler de özellikle büyük bir hataysa ve sürekli tekrarlanan bir durumsa anlamsız olacaktır. Yani hediyelerin ne amaçla nasıl verildiği de bu noktada önem teşkil eder. Eğer çiçek hediyesi verecekseniz de hangi çiçeği hediye ettiğinize önem vermeniz gerekir. Bunun nedeni bazı çiçeklerin her duruma uygun olmamasıdır. Örneğin çelenkleri sevgiliye göndermek ayrılık sebebi olabilir. Ayrıca düğün çelenklerini de cenaze için destek amaçlı göndermek de kötü olacaktır.  

İnternetten Çiçek Siparişi

Sitemiz üzerinden çiçek siparişi işlemleri için birkaç adımda süreci tamamlayabilirsiniz. Önce ürünü seçmeniz daha sonra not, adres, teslimat zamanı ayrıntılarını girmeniz, en son da ödemeleri yapmanız yeterlidir. Kargo takip numarasını almak hediyenin nerede olduğunu görmek açısından önemlide.

Farklı Ülkeye Çiçek Gönderme

Yurt dışında farklı ülkelere de sipariş verebileceğiniz sitemiz yabancı para birimi ile ödeme imkânı sağlar. Yurt dışı çiçek kategorisi üzerinden önce ülke seçebilir, sonra da ürün seçimi, adres detayları, ödeme ile işlemleri sonlandırabilirsiniz. Yurt dışına giden ürünle ilgili daha fazla bilgi için müşteri hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol