Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
70 ürün bulundu.

Butik Çiçekler

PEMBE TASARIM
PASTEL ARANJMAN
PEMBE VİP ARANJMAN
10 DAL ŞAKAYIK
PİNK DREAM
SOFT ARANJMAN
 30 ADET KIRMIZI GÜL
LÜX ORKİDE ARANJMANI
KUTUDA GÜL VE MAKARON
RENKLİ ARANJMAN
1
50 ADET BEYAZ GÜL
200 ADET KIRMIZI GÜL
GÜL VE ORKİDE ARANJMANI
5
ÖZEL VAZODA ARANJMAN
5
MİNYATÜR ORKİDE BAHÇESİ
MASUM BEYAZ
SEVGİ BAHÇESİ
20 DAL ŞAKAYIK
5
RENKLİ KAZABLANKA ARANJMANI
5
 CAMDA PEMBE ARANJMAN
VAZODA LİLYUM ARANJMANI
5
PEMBE SOLMAYAN GÜL
1
PEMBE BEYAZ ARAJMAN
RENK CÜMBÜŞÜ
12 3

Butik Çiçek Hediye Al

Butik çiçek siparişi için online satış sitemizi değerlendirebilirsiniz. Türkiye başta olmak üzere dünyanın farklı yerlerine sitemizden sipariş vererek çiçek gönderebilirsiniz. Çeşit, kategori, amaca yönelik tasarımlar ve daha fazlasını burada bulmanız mümkündür. 


Hediye Öncesi Hazırlıklar

Bir kişiye hediye vermek alınan hediyenin her iki taraf açısından da memnuniyet verici olması bakımından önemlidir. Yani hediye alacağınız kişinin zevklerini bilmeniz gerektiği gibi kendi hediye alma amacınızı da biraz yansıtmalıdır. Örneğin renkli güller farklı anlamlara gelebilir. Sizin niyetinizle ilgili de fikir verir.  Kırmızı, beyaz güller genellikle sevgi ve masumluk gibi durumları ifade eder. Diğer renk güllerin de anlamlarını önceden bilerek almanız tavsiye edilir. Ancak her çiçeği bilmek zor olacağından aşk sevgililik tarzı bir durum yoksa farklı çiçek türlerini karışık şekilde uyumlu hale getirebilirsiniz. Ancak bunu sevgilinize de hediye edebilirsiniz. Yani aslında temelde çiçek verirken sınırlama yoktur. Sadece insanlar bunu böyle anlamlandırdıkları için zamanla kalıplaşmıştır. Sizin niyetinizi yansıtması, mutluluk paylaşmaya yönelik olması, karşınızdakine değer verdiğinizi göstermeniz açısından durumlar değerlendirilmelidir.

Şoklanan Güller

Sitemizde butik çiçek kategorisinde onlarca farklı seçeneği görebilirsiniz. Özel tasarımlı bu çiçeklerden şoklanan güller en favori olanlardan birisidir. Özel bir kavanoz içinde renkli gül yaprakları görünümündeki bu hediye karşınızdakini memnun edecektir. 

Özel Vazoda Tasarım Çiçekler

Vazoda yer alan çiçekler uzun vadede ideal hediyeler olabilir. Hali hazırda özel şekilde tasarlanmış olması bunda etkilidir.  Butik çiçekler kategorisinde görebileceğiniz bu çiçekleri sitemizden alabilirsiniz.  Üstelik vazo ile sınırlı da kalmak istemeyenler için kutuda özel hazırlanan karışık çiçekleri de hediye edebilirsiniz. Görsel olarak hem göze hem de ruha hitap eden çeşitler söz konusudur. Ayrıca bazı hediyelerimizde oyuncak eklemesi de yapılabilmektedir.

Butik Çiçek Nasıl Hazırlanır?

Butik çiçekler hazırlanması biraz daha fazla özen gerektiren hediyelerdir. Tasarımlarında biraz daha kişisel beklentiler öne çıkar. Zaten zaman almasının da nedeni budur. Öncelikle nasıl bir yerde çiçeklerin hazırlanacağı belirlenir. Daha sonra da bunların boy, renk, kullanım alanında olacak küçük malzemeler vs. açısından ayarlaması yapılmalıdır. Örneğin yatay ve geniş bir kavanoz için hazırlıklar yapılıyorsa zemin için uygun malzemeler kullanılabilir.  Daha sonra tek renk çiçek yoksa farklı tasarımlarla da ayarlama yapılır.  Kutu süslemeleri bu çiçek hediyelerinde önemli bir kısımdır. 

Evlilik Yıldönümü İçin Hediye

Evlilik yıldönümü için çiçek hediyesi almak isteyenlere özel çiçekler sitemiz üzerinden temin edilebilir.  Her yıl kutlamalara özen gösterenlere yönelik bu ürünlerden siz de eşinize alabilir ve evlilik yıldönümünüzü kutlayabilirsiniz.İstanbul çiçek siparişi vermek isteyen müşterilerimiz birkaç adımda bunu gerçekleştirebilir.

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol