Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
51 ürün bulundu.

Güller

KOKİNA

KOKİNA

70,00 TL +KDV 82,60 TL KDV Dahil
CAM VAZODA BEYAZ LİLYUM VE KIRMIZI GÜLLER
SERAMİKTE KIRMIZI GÜLLER
1
FANUSTA GÜLLER VE PAPATYA
BEYAZ LİLYUM PEMBE GÜL
FANUSTA GÜL VE LİLYUM
SEPETTE GÜLLER
1
VAZODA 15 KIRMIZI GÜL VE AYICIK
CAM VAZODA 15 KIRMIZI GÜL
1
SERAMİKTE 30 ADET KIRMIZI GÜL
FANUSTA KIRMIZI GÜLLER
MASUM BEYAZ
101 GÜL BUKETİ
22 KIRMIZI GÜL BUKETİ
1
KUTUDA 15 ADET KIRMIZI GÜL
25 KIRMIZI GÜL BUKETİ
SEPETTE KIRMIZI BEYAZ
VAZODA 9 ADET KIRMIZI GÜL
1
KUTUDA 9 ADET KIRMIZI GÜL
1
SEVGİ BAHÇESİ
ORANJ ARANJMAN
15 KIRMIZI GÜL BUKETİ
1
KARE KUTUDA AŞKIN BAŞ HARFİ
SİLİNDİR KUTUDA AŞKIN BAŞ HARFİ
12 3

Vazoda Gül Çeşitleri

Vazoda özel olarak hazırlanmış gül çeşitlerini sitemizden bulabilirsiniz. Sayı olarak kendi tercih ettiğiniz miktarı seçerek devam edebilirsiniz. Vazoda güller, güllerin daha güzel görünmesi için ideal tasarımlardır. Bunlar sade olabileceği gibi başka çiçeklerle de kullanılabilir. Süslemelerde sitemiz üzerinden notunuzu da ekleyerek hediye verebilirsiniz. 

Gül Çeşitleri

Çiçek hediye etmek isteyen kişilerin en sık tercih ettiği çiçeklerden biri güllerdir. Kendi içinde değişik çeşitleri olan güller, hem görüntüsü hem de kokusuyla oldukça iyi bir hediyedir. Anlamlarını bilmek isteyen kişiler için şu sıralama yapılabilir:
Lavanta rengi gül, ilk görüşte aşkı anlatır. Kalbinizin derinden etkilenmesini ifade eder.
Mercan güller, turuncu ve kırmızı arasındaki güzel tonuyla özlem ve arzuyu ifade etmektedir. Sevdiğiniz kişiye hayranlığınızı anlatmak için bu renk güllerden hediye edebilirsiniz.
Mavi güller, aşkın kutsallığını, biricik ve tek olmasını ifade eder.    
Kırmızı güller, aşkın simgesi demektir. Vazo ya da kutuda değişik şekil ve renklerdeki kırmızı güller, ayrıca sevdiğinizi belirtmek için de bir yoldur. Kırmızı gül aşkın dışında saygı, cesaret, tutku anlamlarına da gelir.
Beyaz güller, renk nedeniyle de saflık hissini temsil eder. Aşkın da simgesi olan beyazlık güllerle iyi bir şekilde ifade edilebilir.
Sarı güller, sevgili ve dostlarda ayrı anlamları olan bir gül rengidir. Sevgilide kıskançlık arkadaşlıkta da sağlam bir temel üzerine kurulu dostluğu ifade eder.
Pembe güller, aşkın masumiyetini, sevgilinin şirinliğini ve tatlılığını ifade eder. Ayrıca zarafeti de temsil edecektir.
Turuncu güller, cazibeyi ifade eder. Pek fazla karşılaşılmayan bir renk olması nedeniyle daha özel bir görüntü vermektedir. Turuncu güllerin nadir bulunması sevgiliye hediye edildiğinde de bunu ifade eder.

Ayı Hediyeli Buket Güller

Hediye vermek istediğiniz kişiye dilerseniz ayı ve gül buketi şeklinde ikili hediye verebilirsiniz.  Bu hediye özellikle sevgili olanlar için iyi bir seçim olabilir

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol