Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
91 ürün bulundu.

Güller

AMİCA MEA
KUTUDA 13 KIRMIZI GÜL
1
KUTUDA GÜL VE FREZYA
1
VAZODA 100 KIRMIZI GÜL
KUTUDA 20 SİYAH GÜL
KUTUDA GOLD GÜLLER
KUTUDA GÜL VE MAKARON
VAZODA 15 KIRMIZI GÜL VE AYICIK
CAM VAZODA 15 KIRMIZI GÜL
1
KUTUDA KIRMIZI BEYAZ
FANUSTA KIRMIZI GÜLLER
1
KUTUDA 25 KIRMIZI GÜL
1
 30 ADET KIRMIZI GÜL
AMORE FEBBRE
1
KUTUDA GÜL VE LİSİANTHUS
KUTUDA 100 ADET KIRMIZI GÜL
SERAMİKTE KIRMIZI GÜLLER
1
101 GÜL BUKETİ
1
22 KIRMIZI GÜL BUKETİ
1
200 ADET KIRMIZI GÜL
FANUSTA GÜLLER VE PAPATYA
KUTUDA 15 ADET KIRMIZI GÜL
SEVGİ BAHÇESİ
1
MASUM BEYAZ
12 3 4

Vazoda Gül Çeşitleri

Vazoda özel olarak hazırlanmış gül çeşitlerini sitemizden bulabilirsiniz. Sayı olarak kendi tercih ettiğiniz miktarı seçerek devam edebilirsiniz. Vazoda güller, güllerin daha güzel görünmesi için ideal tasarımlardır. Bunlar sade olabileceği gibi başka çiçeklerle de kullanılabilir. Süslemelerde sitemiz üzerinden notunuzu da ekleyerek hediye verebilirsiniz. 

Gül Çeşitleri

Çiçek hediye etmek isteyen kişilerin en sık tercih ettiği çiçeklerden biri güllerdir. Kendi içinde değişik çeşitleri olan güller, hem görüntüsü hem de kokusuyla oldukça iyi bir hediyedir. Anlamlarını bilmek isteyen kişiler için şu sıralama yapılabilir:
Lavanta rengi gül, ilk görüşte aşkı anlatır. Kalbinizin derinden etkilenmesini ifade eder.
Mercan güller, turuncu ve kırmızı arasındaki güzel tonuyla özlem ve arzuyu ifade etmektedir. Sevdiğiniz kişiye hayranlığınızı anlatmak için bu renk güllerden hediye edebilirsiniz.
Mavi güller, aşkın kutsallığını, biricik ve tek olmasını ifade eder.    
Kırmızı güller, aşkın simgesi demektir. Vazo ya da kutuda değişik şekil ve renklerdeki kırmızı güller, ayrıca sevdiğinizi belirtmek için de bir yoldur. Kırmızı gül aşkın dışında saygı, cesaret, tutku anlamlarına da gelir.
Beyaz güller, renk nedeniyle de saflık hissini temsil eder. Aşkın da simgesi olan beyazlık güllerle iyi bir şekilde ifade edilebilir.
Sarı güller, sevgili ve dostlarda ayrı anlamları olan bir gül rengidir. Sevgilide kıskançlık arkadaşlıkta da sağlam bir temel üzerine kurulu dostluğu ifade eder.
Pembe güller, aşkın masumiyetini, sevgilinin şirinliğini ve tatlılığını ifade eder. Ayrıca zarafeti de temsil edecektir.
Turuncu güller, cazibeyi ifade eder. Pek fazla karşılaşılmayan bir renk olması nedeniyle daha özel bir görüntü vermektedir. Turuncu güllerin nadir bulunması sevgiliye hediye edildiğinde de bunu ifade eder.

Ayı Hediyeli Buket Güller

Hediye vermek istediğiniz kişiye dilerseniz ayı ve gül buketi şeklinde ikili hediye verebilirsiniz.  Bu hediye özellikle sevgili olanlar için iyi bir seçim olabilir

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol