Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
84 ürün bulundu.

Yıl Dönümü

İKİ DALLI BEYAZ ORKİDE
5
KUTUDA 30 ADET RENKLİ GÜL
12 KIRMIZI GÜL VE AYICIK
VAZODA 3 GÜL VE PAPATYA
LİLYUM BUKETİ
KUTUDA KIRMIZI SİYAH GÜLLER
KUTUDA 30 ADET PEMBE SARI GÜL
FANUSTA 7 KIRMIZI GÜL
VAZODA 100 KIRMIZI GÜL
VAZODA 7 KIRMIZI GÜL
VAZODA 5 KIRMIZI GÜL
VAZODA 5 BEYAZ GÜL
30 GÜL VE AYICIK
KUTUDA 25 KIRMIZI GÜL
KUTUDA 20 SİYAH GÜL
PEMBE RÜYA
İKİ DALLI MAVİ ORKİDE
DÖRT DALLI BEYAZ ORKİDE
1
CAM VAZODA 15 KIRMIZI GÜL
1
SEPETTE GÜLLER
1
RENKLİ ARANJMAN
FANUSTA KIRMIZI GÜLLER
MASUM BEYAZ
KUTUDA GOLD GÜLLER
12 3 4

Yıl Dönümü Çiçekleri

Yıl dönümleri için hediye arayışında olanlara hayat kurtaran bir öneri çiçek siparişi vermektir. Çünkü yıl dökümlerinde kadınlar aylar öncesinden düşünmeye başlayıp, çoktan hediyeye karar verse de erkekler biraz kararsız kalabiliyor. Bu gibi durumlarda isterseniz hediye niyetine, isterseniz de hediyenize ek olarak çiçek gönderebilirsiniz. Her halükarda çiçekleri sizi bir adım öteye taşıyacak ve ince düşünceliliğinizi açığa çıkaracaktır.

Yıl Dönümleri

Yıl dönümü deyince genellikle akla ilk gelenler evlilik yıldönümü, sevgililik yıl dönümü, sevgililer günü, tanışma yıl dönümü gibi özel günlerdir. Ancak herkesin kendisi için özel anlam ifade eden günlerin yıldönümünü kutlaması mümkündür. Bu nedenle yıl dönümü kavramını sınırlamak yerine daha geniş tutmalısınız ki aranızda özel anlam ifade eden günler, özel anlar daha çok olsun. Bu tür size özel olan olaylar ilişkinizi daha da güçlendirecektir. Bu nedenle bu güzel günleri ihmal etmek yerine önemsemeyi tercih edin.

Çiçek Seçimi

Yıl dönümleri genellikle birbirine aşk gibi duygusal bağla bağlı olan iki kişi arasında kutlandığı için çiçek seçimi de bu güne uygun olmalıdır. Bu nedenle romantik temalı çiçekler daha uygun olabilir. Dilediğiniz sayıda kırmızı güller, rengarenk çiçeklerden oluşan aranjmanlar, aranızda özel anlam ifade eden çiçeklerden oluşan demetler ve çok daha fazlası özel günler iyi bir tercih olacaktır. Dilerseniz bu çiçekleri vazoda ya da fanusta gibi şekillerde tercih ederek, uzun süre saklayabilir, hatta evinizde dekorasyon amaçlı olarak değerlendirebilirsiniz. Böylece çiçeğinizi her gördüğünüzde aynı duyguları tekrar yaşayabilir, özel günleri yeniden hatırlayabilirsiniz.

Neden Çiçek?

Özür dilemek için, tebrik etmek için, sevgiyi göstermek için ya da öleni yad etmek için çiçek tercih edildiğiniz fark ettiniz değil mi? Peki çiçekleri bu kadar özel ve etkili kılan şey nedir? Aslında bu gelenek yüzyıllar öncesine, atalarımıza kadar dayanıyor. Çiçeklerin çeşitliliği insanoğlunun duygularının, ilişkilerini çeşitliliğini yansıtıyor. Ancak çiçekler her zaman temiz ve içten duyguların anlatılmasında kullanılıyor. Zamansız gelen bir çiçeğin yarattığı şaşkınlık ve sevinci hiçbir hediye yaratamaz. İşte bu yüzden her özel günün kutlanması, her duygunun ifadesi için çiçekler vazgeçilmezdir.

Çiçek Siparişi

Firmamıza ait sınırsız çiçek çeşidini bulabileceğiniz firmamızdan çiçek siparişi vererek siz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. İstanbul çiçek gönderme için tek seçenek değildir, tüm Türkiye hatta tüm dünyada bulunan sevdiklerinize bizim aracılığımızla sevginizi ifade edebilirisiniz. Çiçek göndermenin yeri, zamanı, nedeni yoktur sadece hisleri vardır.

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol