Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
125 ürün bulundu.

Yıl Dönümü

AMİCA MEA

AMİCA MEA

1.250,00 TL +KDV 1.500,00 TL KDV Dahil
LİLYUM BUKETİ
1
 30 ADET KIRMIZI GÜL
VAZODA 100 KIRMIZI GÜL
1
KUTUDA MOR BEYAZ
FLOWER GARDEN
3
KUTUDA 13 KIRMIZI GÜL
1
KUTUDA 20 SİYAH GÜL
İKİ DALLI MAVİ ORKİDE
1
VAZODA 15 KIRMIZI GÜL VE AYICIK
24608
DÖRT DALLI BEYAZ ORKİDE
1
CAM VAZODA 15 KIRMIZI GÜL
1
KUTUDA GÜL VE MAKARON
KUTUDA GOLD GÜLLER
RENKLİ BUKET
3 DALLI BEYAZ ORKİDE
FANUSTA KIRMIZI GÜLLER
340
RENKLİ ARANJMAN
3
KUTUDA KIRMIZI BEYAZ
KUTUDA 25 KIRMIZI GÜL
1
AMORE FEBBRE
1
101 GÜL BUKETİ
1
SERAMİKTE KIRMIZI GÜLLER
1
KUTUDA 100 ADET KIRMIZI GÜL
12 3 4 5 6

Yıl Dönümü Çiçekleri

Yıl dönümleri için hediye arayışında olanlara hayat kurtaran bir öneri çiçek siparişi vermektir. Çünkü yıl dökümlerinde kadınlar aylar öncesinden düşünmeye başlayıp, çoktan hediyeye karar verse de erkekler biraz kararsız kalabiliyor. Bu gibi durumlarda isterseniz hediye niyetine, isterseniz de hediyenize ek olarak çiçek gönderebilirsiniz. Her halükarda çiçekleri sizi bir adım öteye taşıyacak ve ince düşünceliliğinizi açığa çıkaracaktır.

Yıl Dönümleri

Yıl dönümü deyince genellikle akla ilk gelenler evlilik yıldönümü, sevgililik yıl dönümü, sevgililer günü, tanışma yıl dönümü gibi özel günlerdir. Ancak herkesin kendisi için özel anlam ifade eden günlerin yıldönümünü kutlaması mümkündür. Bu nedenle yıl dönümü kavramını sınırlamak yerine daha geniş tutmalısınız ki aranızda özel anlam ifade eden günler, özel anlar daha çok olsun. Bu tür size özel olan olaylar ilişkinizi daha da güçlendirecektir. Bu nedenle bu güzel günleri ihmal etmek yerine önemsemeyi tercih edin.

Çiçek Seçimi

Yıl dönümleri genellikle birbirine aşk gibi duygusal bağla bağlı olan iki kişi arasında kutlandığı için çiçek seçimi de bu güne uygun olmalıdır. Bu nedenle romantik temalı çiçekler daha uygun olabilir. Dilediğiniz sayıda kırmızı güller, rengarenk çiçeklerden oluşan aranjmanlar, aranızda özel anlam ifade eden çiçeklerden oluşan demetler ve çok daha fazlası özel günler iyi bir tercih olacaktır. Dilerseniz bu çiçekleri vazoda ya da fanusta gibi şekillerde tercih ederek, uzun süre saklayabilir, hatta evinizde dekorasyon amaçlı olarak değerlendirebilirsiniz. Böylece çiçeğinizi her gördüğünüzde aynı duyguları tekrar yaşayabilir, özel günleri yeniden hatırlayabilirsiniz.

Neden Çiçek?

Özür dilemek için, tebrik etmek için, sevgiyi göstermek için ya da öleni yad etmek için çiçek tercih edildiğiniz fark ettiniz değil mi? Peki çiçekleri bu kadar özel ve etkili kılan şey nedir? Aslında bu gelenek yüzyıllar öncesine, atalarımıza kadar dayanıyor. Çiçeklerin çeşitliliği insanoğlunun duygularının, ilişkilerini çeşitliliğini yansıtıyor. Ancak çiçekler her zaman temiz ve içten duyguların anlatılmasında kullanılıyor. Zamansız gelen bir çiçeğin yarattığı şaşkınlık ve sevinci hiçbir hediye yaratamaz. İşte bu yüzden her özel günün kutlanması, her duygunun ifadesi için çiçekler vazgeçilmezdir.

Çiçek Siparişi

Firmamıza ait sınırsız çiçek çeşidini bulabileceğiniz firmamızdan çiçek siparişi vererek siz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. İstanbul çiçek gönderme için tek seçenek değildir, tüm Türkiye hatta tüm dünyada bulunan sevdiklerinize bizim aracılığımızla sevginizi ifade edebilirisiniz. Çiçek göndermenin yeri, zamanı, nedeni yoktur sadece hisleri vardır.

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol