Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
62 ürün bulundu.

Yıl Dönümü

Yıl Dönümü Çiçekleri

Yıl dönümleri için hediye arayışında olanlara hayat kurtaran bir öneri çiçek siparişi vermektir. Çünkü yıl dökümlerinde kadınlar aylar öncesinden düşünmeye başlayıp, çoktan hediyeye karar verse de erkekler biraz kararsız kalabiliyor. Bu gibi durumlarda isterseniz hediye niyetine, isterseniz de hediyenize ek olarak çiçek gönderebilirsiniz. Her halükarda çiçekleri sizi bir adım öteye taşıyacak ve ince düşünceliliğinizi açığa çıkaracaktır.

İnci Tanem: Beyaz Lilyum ve Kırmızı Güller
5
%10

indirim

Sarı Gül, Zambak ve Gerberalar
5
Beyaz Kutuda 20 Kırmızı Gül
5
Aşk-ı Mavera: Güller ve Lilyumlar
5
%17

indirim

Kırmızı Sevdam: 20 Kırmızı Gül
5
Deniz Kıyısı: Teraryum
5
%35

indirim

11 Kırmızı Gül Buketi
5
7 Kırmızı Gül Buketi
5
Özel Fanusta 11 Kırmızı Gül
5
Vazoda Lilyum Aranjmanı 15 Lilyum
5
Kutuda Pembe Güller
5
Jumbo 101 Gül
Kutuda 20 Mavi Gül
Fuşya 2 Dallı Orkide
5
%12

indirim

Gül ve Orkideli Aranjman
5
Özel Vazoda Aranjman
5
Fanus Vazoda Aranjman
5
Özel Fanusta 7 Kırmızı Gül
5
Vazoda 21 Beyaz Gül
5
Vazoda 5 kırmızı gül
5
Vazoda 7 kırmızı gül
5
Bembeyaz Aşk: Beyaz Kutuda 15 Gül
5
Çift Dallı Beyaz Orkide
5
%12

indirim

Büyülü Sevgi: Lilyum ve Güller
5
Özel Aşk : Aranjmanlı Orkide
5
Aşkını Göster: Kutuda 20 Gül
4
9 Kırmızı Gül Buketi
5
Pembe ve Mor Aşkı: Lilyum ve Lisyantüsler
5
Siyah Kutuda 15 Beyaz Gül
5
Kutuda Renkli Aranjman
5
Renkli Kazablanka Aranjman
5
Fanus Vazoda 5 Gül ve 5 Lilyum
5
Pembe Tek Dal Orkide
5
Vazoda 11 kırmızı gül
5
Vazoda 15 kırmızı gül
5
Vazoda 11 Beyaz Gül
Özel Vazoda Aranjman
5
%42

indirim

Beyaz Tek Dal Orkide
5
Vazoda 21 kırmızı gül
5
4  Dallı Beyaz Orkide
5
Vazoda 5 Beyaz Gül
Vazoda 41 Kırmızı Gül
5
Beyaz Minyatür Orkide
5
Vazoda 101 Kırmızı Gül
5
Vazoda 9 Beyaz Gül
Vazoda 7 Beyaz Gül
Lilyum Buketi
5
Vazoda 41 Kırmızı Gül ve Kalp Yastık
5
Vazoda 5 Gül ve 5 Lilyum
5
Vazoda 13 Beyaz Gül
Vazoda 25 Kırmızı Gül ve Büyük Ayıcık
5
Vazoda 15 Beyaz Gül
Vazoda 30 Kırmızı Gül Ve Peluş Ayıcık
5
Vazoda 15 Kırmızı Gül ve Peluş Ayıcık
5
Vazoda 30 Kırmızı Gül
5

Yıl Dönümleri

Yıl dönümü deyince genellikle akla ilk gelenler evlilik yıldönümü, sevgililik yıl dönümü, sevgililer günü, tanışma yıl dönümü gibi özel günlerdir. Ancak herkesin kendisi için özel anlam ifade eden günlerin yıldönümünü kutlaması mümkündür. Bu nedenle yıl dönümü kavramını sınırlamak yerine daha geniş tutmalısınız ki aranızda özel anlam ifade eden günler, özel anlar daha çok olsun. Bu tür size özel olan olaylar ilişkinizi daha da güçlendirecektir. Bu nedenle bu güzel günleri ihmal etmek yerine önemsemeyi tercih edin.

Çiçek Seçimi

Yıl dönümleri genellikle birbirine aşk gibi duygusal bağla bağlı olan iki kişi arasında kutlandığı için çiçek seçimi de bu güne uygun olmalıdır. Bu nedenle romantik temalı çiçekler daha uygun olabilir. Dilediğiniz sayıda kırmızı güller, rengarenk çiçeklerden oluşan aranjmanlar, aranızda özel anlam ifade eden çiçeklerden oluşan demetler ve çok daha fazlası özel günler iyi bir tercih olacaktır. Dilerseniz bu çiçekleri vazoda ya da fanusta gibi şekillerde tercih ederek, uzun süre saklayabilir, hatta evinizde dekorasyon amaçlı olarak değerlendirebilirsiniz. Böylece çiçeğinizi her gördüğünüzde aynı duyguları tekrar yaşayabilir, özel günleri yeniden hatırlayabilirsiniz.

Neden Çiçek?

Özür dilemek için, tebrik etmek için, sevgiyi göstermek için ya da öleni yad etmek için çiçek tercih edildiğiniz fark ettiniz değil mi? Peki çiçekleri bu kadar özel ve etkili kılan şey nedir? Aslında bu gelenek yüzyıllar öncesine, atalarımıza kadar dayanıyor. Çiçeklerin çeşitliliği insanoğlunun duygularının, ilişkilerini çeşitliliğini yansıtıyor. Ancak çiçekler her zaman temiz ve içten duyguların anlatılmasında kullanılıyor. Zamansız gelen bir çiçeğin yarattığı şaşkınlık ve sevinci hiçbir hediye yaratamaz. İşte bu yüzden her özel günün kutlanması, her duygunun ifadesi için çiçekler vazgeçilmezdir.

Çiçek Siparişi

Firmamıza ait sınırsız çiçek çeşidini bulabileceğiniz firmamızdan çiçek siparişi vererek siz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. İstanbul çiçek gönderme için tek seçenek değildir, tüm Türkiye hatta tüm dünyada bulunan sevdiklerinize bizim aracılığımızla sevginizi ifade edebilirisiniz. Çiçek göndermenin yeri, zamanı, nedeni yoktur sadece hisleri vardır.

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı Çiçek Gönder Çiçek Siparişi Çiçekçi Türkiye Çiçek
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Üye Ol Üye Ol