Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
19 ürün bulundu.

Saksı Çiçekleri

GUZMANYA BİTKİSİ
1
AREKA SALON BİTKİSİ
1
BÜYÜK BOY BONSAİ
BÜYÜK BOY BENJAMİN
KÜÇÜK BOY BENJAMİN
TROPİK SNOW
BODUR BONSAİ
ŞHEFLERA

ŞHEFLERA

800,00 TL +KDV 960,00 TL KDV Dahil
ÖRGÜLÜ BENJAMİN
İkili Dracena Marginata
ÜÇLÜ DRACAENA MARGİNATA
2 Lİ YUKKA
3
ÜÇLÜ YUKKA
ANTORYUM BİTKİSİ
SPATİFİLYUM BİTKİSİ
DRACENA MASSENGENA İKİLİ
DRACENA MASSENGENA ÜÇLÜ
Drecena Massengena Dörtlü
Ginseng Bonsai
1

Saksı Çiçeği Al 

Değişik amaçlarla alınan hediyeler çiçek satışının gerçekleştiği sitemiz üzerinden temin edilebilir. Platformumuz üzerinde yer alan kategorilerden dilediğiniz bir ürünü seçebilir ve hediye gönderebilirsiniz.

Bebek Hediyesi

Yeni bebeği olan bir yakınınıza hediye vermek için çiçekler iyi birer seçenek olabilir.  Saksı çiçekleri, vazoda özel tasarımlı çiçekler ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Çeşit bakımından da memnuniyet veren sonuçlar alınabilmektedir.

Saksıda Çiçek Nasıl Bakılır?  

Saksıda çiçek siparişi verenler için çok sayıda çeşit platformumuzda görülebilir. Özellikle topraktan ayrılmamış çiçekleri sevenler için bunlar ideal olabilir. Her çiçeğin bilindiği üzere farklı çeşitleri bulunur ve bunların yarattığı izlenim değişik olabilir. Ancak hediye verilen saksı çiçeklerinin bakımı konusunda da özen göstermek gerekir. Örneğin hangi çiçeğe baktığınız önemlidir. Bazıları güneşi severken bazıları pek sevmez ve gölge yerlerden hoşlanır. Sıcaklık dengesini iyi ayarlamak, havalandırma ortamı, sulama zamanı, gübreleme gibi etkenlere dikkat etmek gerekir.  

Saksı Çiçekleri

Sitemizde yer alan saksı çiçekleri türlerinden bazıları şöyle sıralanabilir:
Spatifilyum
Marginata
Beyaz orkide
Antoryum çiçeği
Kırmızı ve pembe kalanşo çiçekleri
Guzmanya
Yukka çiçekleri şeklinde sıralanabilir. Bunların bakımlarının hepsi ayrı olabileceğinden ayrıca araştırma yapmanız önerilir.

Nasıl Sipariş Veririm?

Sitemizde sipariş işlemleri son derece basit şekilde devam eder. Siparişleriniz öncesinde hangi ürünü satın alacağınıza karar vermeniz önerilir. Seçimlerde zorlanmamanız açısından hediye verilecek yer, amaç gibi özellikleri belirlemeniz gerekir.  Ayrıca fiyatlarına göre de çiçekleri sınıflandırabilir ve filtre ile daha kolay sonuç da alabilirsiniz. Seçim bittikten sonra artık bilgileri girme aşamasına gelirsiniz. Bunda site sizi zaten yönlendirecektir. Adres, çiçeğin üzerinde not olarak ne yazacağı ve bu notun hediyenin neresinde olacağı, çiçeğin ne zaman nereye saat kaçta teslimatının olacağı gibi bilgiler girilir. Daha sonraki aşama da ödeme bölümüdür. Kredi kartınızla uygun ödeme koşullarını değerlendirerek, güvenle işlem yapabilirsiniz. Bilgileriniz sadece siz ve banka arasında kalacaktır. Ayrıca yurt dışı siparişlerinizde de yabancı para birimi ile kolay ödeme yapabilirsiniz. Sitemiz başka ülkelere de çiçek siparişi verme imkânı açısından ayrıcalıklıdır. Ödeme tamamlandıktan sonra bir öneri olarak kargo takip numarasını alabilirsiniz. Bu hediyenizin nerede olduğunu bilmek açısından da önemlidir. 

Müşteri Hizmetleri

Çiçekçi taleplerinize en iyi şekilde yanıt vermek isteyen sitemiz, kurumsal şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. İşlemlerle ilgili soru, görüş ve önerileriniz olduğunda bir telefon açarak detaylı bilgi alabilirsiniz.  İlgili personelimiz size gereken ayrıntıyı verecektir. Tüm görüşleriniz dikkate alınmaktadır.

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol