Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
140 ürün bulundu.

Doğum Günü

PEMBE ARANJMAN
5
AMİCA MEA

AMİCA MEA

1.250,00 TL +KDV 1.500,00 TL KDV Dahil
İKİ DALLI FUŞYA ORKİDE
1
LİLYUM BUKETİ
1
KIZ BEBEK ORKİDESİ
 30 ADET KIRMIZI GÜL
VAZODA 100 KIRMIZI GÜL
1
KIZ BEBEK ARANJMANI
5
BEYAZ LİLYUM BUKETİ
1
KUTUDA MOR BEYAZ
KUTUDA GÜL VE FREZYA
3
FLOWER GARDEN
3
KUTUDA 13 KIRMIZI GÜL
1
İKİ DALLI MAVİ ORKİDE
1
ERKEK BEBEK ARANJMANI
KUTUDA 20 SİYAH GÜL
KUTUDA GOLD GÜLLER
RENKLİ BUKET
KUTUDA GÜL VE MAKARON
MAVİ BEBEK ORKİDESİ
3 DALLI BEYAZ ORKİDE
RENKLİ ARANJMAN
3
KUTUDA 25 KIRMIZI GÜL
1
FANUSTA KIRMIZI GÜLLER
340
12 3 4 5 6

Doğum Günü Çiçekleri

Doğum günleri senede bir gün de olsa insanların şımartıldığı, el üstünde tutulduğu günlerdir ve sevdiklerinizi şımartmak için en iyi yöntemlerden biri doğum günü çiçeği ile onlara sürpriz yapmaktır. Hiç kimsenin hayır diyemediği çiçekleri arkadaşınıza, sevgilinize ya da annenize armağan edebilirsiniz. Kişiye özel seçimler yaparak da bu mis kokulu, güzel hediyenizi daha albenili hale getirebilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Çiçeği

Sevgili deyince akla ilk gelen tabi ki kırmızı güllerdir. Sevgilinizin doğum günü için bir kırmızı gül buketi ya da aranjman tercih edebilirsiniz. Vazoda ya da bukette çok sayıda kırmızı gül armağan edebileceğiniz gibi, kırmızı güller, lilyumlar ya da orkidelerden oluşan rengârenk ve çok değerli bir aranjmanla da ona ne kadar değerli olduğunu hissettirebilirsiniz.

Arkadaşa Doğum Günü Çiçeği

Arkadaşlar iyi günde, kötü gününde size destek olan ve mutluluğunuzu, hüznünüzü sizinle paylaşan yegane dostlardır. Siz de onların varlığını kutlamak için doğum gününde güzel bir çiçek armağan etmeye ne dersiniz? Arkadaş için en iyi seçim onu tanıdığınızı gösteren bir hediyedir. Bu nedenle onun en sevdiği çiçeklerden rengârenk bir buket yaptırmak onu bir hayli sevindirecek ve unutulmaz bir doğum günü yaşamasına sebep olacaktır. Hele ki arkadaşınız uzaktaysa doğum günü için ansızın gelen çiçekler çok büyük sürpriz olacaktır.

Aileye Doğum Günü Çiçeği

Anneniz, kardeşiniz ya da yakın akrabanız için doğum gününde çiçek armağan etmek çok iyi bir seçenektir. Bukette, vazoda ya da saksıda göndereceğiniz çiçekler onlar için unutulmaz hediyeler olacaktır. Çiçek siparişi vererek onlara ansızın askın bir sürpriz yapabilirsiniz. Hatta bakıp, büyütecekleri, çiçek açmasını izleyecekleri bir saksı çiçeği kalıcı bir etki bırakacaktır.

Çiçek Siparişi Verme

Sevdikleriniz için dilediniz çiçek çeşitlerini ve sunum modellerini firmamıza ait siteden kolaylıkla bulabilirsiniz. Böylece sınırsız çiçek çeşitleri için zevkinize ve hediye edeceğiniz kişiye uygun olan seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca çiçeklerin gönderileceği halini ve fiyatını da göreceğiniz için hem zevkinize hem de bütçenize uyan seçimler yapabilirsiniz. Seçtiğiniz çiçekler görseldekinin aynısı olarak gönderilecektir.

Kişiye Özel Kart Yazımı

Doğum günü için göndereceğiniz çiçeklerde bir kutlama kartı olmazsa olmazdır. Duygularınızı aktaran notunuzu bize iletmeniz halinde, notumuzu eklediğimiz kutlama kartınız da çiçeğinize eklenecektir. Böylece hediyeniz çok daha özel ve anlamlı hale gelecektir. Doğum günü kutlaması için çiçek gönderme niyetindeyseniz, Türkiye’nin her yerine hizmet sunan firmamızla iletişime geçmeden karar vermeyin.

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol