Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
8 ürün bulundu.

Cenaze Çiçekleri

KIRMIZI BEYAZ CENAZE ÇELENGİ
1
KIRMIZI BEYAZ LÜX CENAZE ÇELENGİ
1
BEYAZ CENAZE ÇELENGİ
KIRMIZI CENAZE ÇELENGİ
TURUNCU BEYAZ CENAZE ÇELENGİ
PEMBE BEYAZ CENAZE ÇELENGİ
KIRMIZI BEYAZ CENAZE ÇELENGİ-2
TURUNCU BEYAZ CENAZE ÇELENGİ-2
1

Cenaze Törenlerine Çiçek Gönderme

Eskiden beri alışılmış olduğu gibi cenaze törenleri için en ideal seçim çelenklerdir. Eğer cenaze sonrası mezar ziyaretine gidiliyorsa da canlı bir buket çiçek güzel bir seçim olacaktır.

Cenaze deyince akla ilk gelen çelenklerdir. Eskiden beri süregelen adetlere göre cenaze yakınına destek olmak için çelenk iyi bir seçimdir. Çünkü çelenkler büyük boy çiçek aranjmanları olduğu için acının büyüklüğünü tarif ederler. Çelenklerde genellikle siyah bir zemin tercih edilir ki bu da kara günü, matemi temsil eder. Bazen de özellikler beyaz tercih edilir ki vefat eden kişinin saf ve temiz olarak vefat ettiği, iyi bir insan olduğu gibi mesajlar içerir.

Çelenk Çeşitleri

Kaybettiğiniz kişinin size yakınlığı, sizinle olan ilişkileri ya da sizin kalbinizdeki yeri gibi hususlara göre çelenk seçimi yapabilirsiniz. Çelenk deyince akla ilk gelen ve çelenge yakışan gerberalardır. Ancak lilyumlar, karanfiller de çelenk için oldukça ideal çiçeklerdir. Göndermek istediğiniz çelengi firmamızın hazır ürünleri arasından seçebileceğiniz gibi özel sipariş üzerine de oluşturabilirsiniz. Çelenk zemini ya da çiçeklerin seçimi gibi hususlarda özel çelenk siparişi verebilirsiniz.

Nasıl Çiçek Gönderebilirim?

Firmamıza ait siteden gönderim amacınıza göre çiçek seçimi yapabileceğiniz gibi aklınızdaki diğer çiçek modellerini de inceleyebilirsiniz. Kişisel zevkleriniz ve çiçek göndereceğiniz kişiye göre yapmış olduğunuz tercihe uygun çiçeği sepetinize ekleyerek gönderimini sağlayabilirsiniz.

Acaba her ile, adrese çiçek gönderimi yapılıyor mu gibi sorular ise aklınızı karıştırmasın. Firmamızın Türkiye genelimde tam 350 şubesi bulunmaktadır. Bu da her ilde yaklaşık 30-35 şubemizin varlığı anlamına gelmektedir. Bu nedenle sitemizin çiçek gönderimi yapamadığı yer yok diyebiliriz. Hatta dilersiniz yalnızca Türkiye değil, dünya sınırları içerisinde de çiçek gönderimi yapabilirsiniz.

Zamanında İletim

Cenaze törenleri için gönderilen çiçekleri tam yerinde ve zamanında ulaşmalıdır. Bu nedenle çelenk gönderme siparişinizi biraz erken vermenizde fayda vardır. Törenin gerçekleşeceği yere çiçek kabul prosedürlerini de hesaba katarak çelenklerimizi göndermekteyiz.

Matem dolu cenaze törenlerinde bir nebze olsun moral için cenazeye çiçek gönderme iyi bir seçim olabilir. Vefat eden kişiye olan sevginizi, ailesine destek olma niyetinizi ve iyi temennilerinizi iletmek için çiçek iyi bir seçenektir. Acıdan dillerin sustuğu böyle günlerde bu çiçekler sizin diyemediklerinizi anlatacaktır. Bazen de zor şartlardan ötürü teşrif edilemeyen cenaze törenlerinde sizi temsil etmesi açısından bir çelenk iyi bir tercih olacaktır. Tüm şehirlere teslimatımız bulunmaktadır.

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol