Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
85 ürün bulundu.

Yeni İş Çiçekleri

GUZMANYA BİTKİSİ
1
PEMBE ARANJMAN
5
AMİCA MEA

AMİCA MEA

1.250,00 TL +KDV 1.500,00 TL KDV Dahil
İKİ DALLI FUŞYA ORKİDE
1
LİLYUM BUKETİ
1
BEYAZ LİLYUM BUKETİ
1
FLOWER GARDEN
3
RENKLİ ARANJMAN
3
DÖRT DALLI BEYAZ ORKİDE
1
RENKLİ BUKET
BEYAZ PAPATYA ARANJMANI
3 DALLI BEYAZ ORKİDE
FANUSTA KIRMIZI GÜLLER
340
KUTUDA KIRMIZI BEYAZ
SEPETTE BEYAZ ARANJMAN
1
BEYAZ PAPATYA BUKETİ
5
SERAMİKTE KIRMIZI GÜLLER
1
KUTUDA BEYAZ PAPATYA
1
BEYAZ ARANJMAN
1
6 DALLI RENKLİ ORKİDE SETİ
BODUR BONSAİ
DÖRT DALLI RENKLİ ORKİDE
1
KUTUDA 15 ADET KIRMIZI GÜL
1
MASUM BEYAZ
12 3 4

Tebrik Çiçeği

Yeni iş çoğu zaman kişilerin hayatlarında bir dönüm noktasıdır. Bu nedenle de sevdiklerinden bir tebrik, bir hayırlı oldun dileği beklerler. Sizin de hayatınızda böyle biri varsa böyle önemli bir olayı es geçmeyin ve mutlaka kutlayın. İşe başlayan ya da terfi eden kişi ister kadın ister erkek olsun kutlamak için çiçek en ideal seçimlerden birisidir. Çiçeklerin kadın, erkek fark etmeksizin gönderilebildiği bu gibi durumlarda yeni iş çiçeği olarak seçim oldukça kolaydır.

Çiçek Seçimi

Eğer işe başlayan kişi sizim için özel yeri olan, aşk ile bağlı olduğunuz birisi ise güllerle diğer çiçeklerden oluşan buket ya da aranjman doğru seçim olabilir. Sizin için dostluk bağı ile bağlı olan birinden bahsediyorsak ya da biraz daha mesafeli biri ise gülleri karıştırmadan rengarenk bir buket ya da saksı çiçeği doğru seçim olabilir. Güller ve orkide gibi çiçekler daha çok kadınlara özgü iken diğer çiçekler herkese gönderilebilir cinstendir. Tebrik ettiğiniz kişi erkek ise de bir saksı çiçeği daha doğru bir seçim olabilir. Ya da teraryumlar, fanuslar odaları için hoş bir aksesuar olabilecektir.

Çiçeklerin Önemi

Yeni işinde, yeni odasında çalışan kişi için bu tebrikler onun başarısının ne kadar değerli olduğunu bir kez daha hatırlatacaktır. Övülmek, takdir dilmek ya da guru duyulmak gibi duygular yaşayan kişi işine daha bağlı olacak ve daha aşkla yerine getirecektir. Mola verdiğinde sizin gönderdiğiniz çiçeklere bakarak moral bulacak ve çalışma azmine kavuşacaktır.

Masasında duran rengarenk çiçekler ya da duvar dibindeki saksılar ona her san manevi destek olacak ve odasında sizin yerinize eşlik edecektir. Daraldığı zaman hava aldıracak ve o mutluluğu tekrar yaşatacaktır. Bu nedenle sevdikleriniz için tebrik çiçeği siparişi vermeyi ihmal etmeyin.

Adrese Teslim

Seçmiş olduğunuz tebrik çiçeğiniz firmamızın hızlı ve gelişmiş hizmet ağı sayesinde tam zamanında ve yerinde olacaktır. Dilerseniz çiçeğinize eklemiş olduğunuz not ile tebriklerinizi iletebileceğiniz gibi dilerseniz de çiçeğinizin ulaştığı haberi geldikten sonra telefonla içten bir kutlama yapabilirsiniz. 

Yeni iş, yeni başlangıçlar demektir ve bu başlangıçlar çiçek siparişi ile taçlandırılmalıdır. Bazen uzun zamandır beklenen işe başlamak, bazen işinde terfi almak, bazen de uzun zamandır hayali kurulan işinizi kurmak hayatınızın akışı içinde oldukça önemli bir yere sahiptir ve kutlanması gerekir. Bunu kutlamanın en iyi yolu ise şüphesiz çiçeklerdir.

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol