Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
1 ürün bulundu.

Teraryum/Kaktüs

Ginseng Bonsai
1

Teraryum Satın Al 

Sevgiliye, arkadaşa, eşe ya da cenazesi olan birine çiçek göndermek istiyorsanız çiçek satışı yapılan sitemizi değerlendirebilirsiniz. Farklı onlarca kategorinin ve çiçek türünün yer aldığı platformumuzda saksıda çiçekler, kavanozda, vazoda, kutuda çiçekleri bulabilirsiniz. Ayrıca teraryum gibi özel tasarım hediyeleri de görebilir ve dilediğiniz notu üzerine yazarak sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Yeni İş Başlangıcı Hediyesi

Yeni bir işe başlamak kutlanması gereken bir durumdur. Sitemiz üzerinden yeni işe başlayan yakınlarınıza çiçek hediyesi gönderebilirsiniz. Ne tür bir çiçek alacağınıza karar veremediyseniz sitemizdeki çiçek seçeneklerini değerlendirebilir ve sonuca varabilirsiniz.

Teraryum Nedir?

Teraryum, çiçek siparişi verenlerin en mutlu sonucu alacakları bir hediyelik çiçek türüdür. Cam fanus içerisinde çiçeklerden bir bahçe hazırlanır ve ortaya güzel bir görüntü çıkar. Taşlar, ev, küçük süslemelerle bütün olarak ideal bir bahçe ayarlamasıdır. teraryum bitkilerini alan kişilerin sulama, ışık gibi detayları da ayrıca önemsemesi gerekir. Havalandırma yine önemli bir detaydır. Bitkinin toprak alanı, bitki karakteristik özelliği gibi durumlar bakımda yine etkili olacak hallerdir. Ancak genel olarak her ayrıntının önemsenmesi gerekir. Aksi halde çok uzun süre varlığını devam ettirmeyebilir.

Siteden Sipariş Verme Süreci

Kurumsal bir işleyişi olan sitemiz Türkiye’nin her yerine ve dünyada da birçok ülkeye siparişlerinizi verebilmenizi sağlar.  Bir ürünü hediyelik olarak göndermeye karar verdiğinizde sonraki aşamada sitenin sizden istediği bilgileri yazmanız gerekecektir. Örneğin hangi adrese gideceği, nereye ne zaman teslim edileceği gibi detaylar verilir. Ayrıca notların nerede olacağı gibi sorular da bulunur. Yani aslında kolayca işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu ön hazırlık bittikten sonra ödemelere geçilebilir. Öncelikle çiçek fiyatları belli dönemlerde sitemizde indirimli olarak satış sunulmaktadır. Bunun dışında kartınıza özel taksit fiyatlarından yararlanabilirsiniz.  Satın alma işlemleri sırasında kredi kartı bilgileriniz sadece bankada görülür.  Bunun dışında farklı para birimleriyle yurt dışı ödemeleri yapılması mümkündür. Ödemeler bittikten sonra kargoya verilme ve teslimat süreci başlar.   Yurt dışı teslimatları tahmin edileceği gibi daha uzun süreli olabilir.  Kargonuzun takip numarasını almak size bu süreçte kolaylık sağlar. Nerede olduğunu kolayca görebilirsiniz. Ayrıca olası bir aksama halinde de firmayı aradığınızda takip numarasını vermek süreci kolaylaştıracaktır.  

Çağrı Merkezi

Çağrı merkezi çiçekçi taleplerinizde ve site ile ilgili sorularda en önem verilen konulardan biridir. Kurumsal yapıdaki firmamız size gereken her ayrıntıyla ilgili bilgileri aktaracaktır.  Sitemizde bulunan iletişim bilgileriyle personelimize ulaşabilir ve de görüş öneri ve bilgiler alabilirsiniz.

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol