Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
122 ürün bulundu.

Özür Çiçekleri

GUZMANYA BİTKİSİ
1
PEMBE ARANJMAN
5
AMİCA MEA

AMİCA MEA

1.250,00 TL +KDV 1.500,00 TL KDV Dahil
LİLYUM BUKETİ
1
 30 ADET KIRMIZI GÜL
VAZODA 100 KIRMIZI GÜL
1
KUTUDA MOR BEYAZ
KUTUDA GÜL VE FREZYA
3
BEYAZ LİLYUM BUKETİ
1
FLOWER GARDEN
3
KUTUDA 13 KIRMIZI GÜL
1
AMORE FEBBRE
1
KUTUDA KIRMIZI BEYAZ
SEPETTE BEYAZ ARANJMAN
1
DÖRT DALLI BEYAZ ORKİDE
1
BEYAZ PAPATYA ARANJMANI
KUTUDA 25 KIRMIZI GÜL
1
3 DALLI BEYAZ ORKİDE
FANUSTA KIRMIZI GÜLLER
340
KUTUDA GÜL VE MAKARON
RENKLİ BUKET
BEYAZ PAPATYA BUKETİ
5
101 GÜL BUKETİ
1
SERAMİKTE KIRMIZI GÜLLER
1
12 3 4 5 6

Sevdiklerimizi kırmayı her ne kadar istemesek de bazen kırdığımız zamanlarda onların gönlünü alacak en güzel hediye bir buket çiçek olacaktır. Yaşanan tatsız olayları unutturacak, kırgınlıkları giderecek, sizi eski güzel günlerinize döndürecek bir demet çiçek her şeyi geride bıraktıracaktır.Özür çiçekleri de işte böyle zamanlarda önemlidir.

Özür Dileme Çiçekleri

Genellikle erkeklerin ihtiyaç duyduğu en güzel özür aracı çiçeklerdir. Bir anlık fevri bir davranışın verdiği pişmanlık, düşünülmeden edilen bir sözün verdiği kırgınlık her zaman büyük pişmanlıklara sebep olur. Daha sonrasında ise özür dilemek için pek çok şey kullanılır. Ancak hiç biri bir çiçeğin yarattığı etkiyi yaratamaz. Çünkü çiçek hediye edilirken asıl hediye edilen pişmanlık ve masumiyettir. O güzel çiçeklerin masumiyetinin arkasına sığınarak affedilmeyi ummak genelde doğru sonuç verilir. Hiç olmazsa çiçeklerin hatırına kırgınlıklar unutulur. İşte bu yüzden özür dilemeniz gereken biri varsa bu kırgınlığı hiç uzatmayın ve bir demet çiçek siparişi ile aranızdaki buzları eritin.

Çiçek Seçimi

Özür dilemeye karar verdiniz, çiçek almaya da karar verdiniz. Peki, hangi çiçeği seçmelisiniz? İşte bu noktada pek çok alternatifiniz var. İlk önceliğiniz kişiye özel bir seçim olması açısından karşıdaki kişinin en sevdiği çiçeği seçmeye çalışın. Böylece hem onu önemsediğinizi hem de pişmanlığınızı gösterebilirsiniz. Bu çiçek papatya ya da orkide olsun hiç fark etmez. Çünkü en sevdiği çiçek olduğu için onun hayır diyemeyeceği cinstendir.

Diğer ve etkili seçeneğiniz ise orkide gibi hem nadide hem de değerli çiçeklerden yana seçim yapmak. Bu da kadınları oldukça etkileyen bir yöntemdir. Ancak bu tip önerilere saplanıp kalmak yerine içinizden geleni seçmeniz sizin için en ideal tercih olacaktır. Çünkü bu hediye sizi yansıtacaktır.

Yürekten Bir Özür

Yalnızca çiçek göndererek de affedilmeyi beklemeyin. Mutlaka pişmanlığınızı dile getirin birkaç özür cümlesine de kartınızda yer verin. Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerde karta yazılmasını istediğiniz sözcükleri eklemeyi unutmayın. Böylece çiçek ulaştığı anda niyetinizi belli etmiş olacaksınız. Ancak bu özür sözcüklerini dillendirmeyi de unutmayın. Çiçeklerle birleşen pişmanlığınız karşı konulmaz olacaktır.

Hızlı ve Zamanında Gönderim

Firmamızdan sipariş etmiş olduğunuz çiçekler en kısa sürede adrese teslim edilmektedir. Firma merkezimiz İstanbul’da olsa da İstanbul çiçek siparişi ile sınırlı değiliz. Tüm Türkiye’yi kapsama alanına alan 350 şubemiz ile Türkiye’nin en kapsamlı çiçekçilik hizmetini sunuyoruz. Böylece özür dilemeyi ertelemeyin ve hayatınızı ötelemeden yaşamaya özen gösterin.

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Şifremi Unuttum
Üye Ol Üye Ol