Aynı Gün
Teslimat
Güvenli
Alışveriş
%100 Müşteri
Memnuniyeti
43 ürün bulundu.

Özür Çiçekleri

Sevdiklerimizi kırmayı her ne kadar istemesek de bazen kırdığımız zamanlarda onların gönlünü alacak en güzel hediye bir buket çiçek olacaktır. Yaşanan tatsız olayları unutturacak, kırgınlıkları giderecek, sizi eski güzel günlerinize döndürecek bir demet çiçek her şeyi geride bıraktıracaktır.Özür çiçekleri de işte böyle zamanlarda önemlidir.

Gerçek Düşler
5
Siklamen Çiçeği
Renkli Kasımpatı Buketi
5
Pembe Gerberalar ve Papatyalar
5
%18

indirim

Sarı Gül, Zambak ve Gerberalar
5
Ponsetya Saksı Çiçeği
5
Aşk-ı Mavera: Güller ve Lilyumlar
5
%17

indirim

Deniz Kıyısı: Teraryum
5
%35

indirim

Özel Vazoda Aranjman
5
Seramik Vazoda 7 Adet Beyaz Lilyum
5
Vazoda Lilyum Aranjmanı 15 Lilyum
5
Fuşya 2 Dallı Orkide
5
%12

indirim

Saksı Antoryum Çiçeği
5
Şoklanmış Güller
5
Gül ve Orkideli Aranjman
5
Vazoda 21 Beyaz Gül
5
Çift Dallı Beyaz Orkide
5
%12

indirim

Pembe ve Mor Aşkı: Lilyum ve Lisyantüsler
5
Canım Sevgilim: Kırmızı Güller
5
Beyaz Papatyalar
5
Renkli Hayat: Lisyantüsler
5
Özel Aşk : Aranjmanlı Orkide
5
Aşkını Göster: Kutuda 20 Gül
4
Solmayan Gül
5
Beyaz Kasımpatı ve 3 Kırmızı Gül
5
Kutuda Renkli Aranjman
5
Renkli Kazablanka Aranjman
5
Pembe Tek Dal Orkide
5
Vazoda 5 Şebboy 3 Gerbera
5
Beyaz Lilyum ve Güller
5
Vazoda Beyaz Kasımpatılar
5
Özel Vazoda Aranjman
5
%42

indirim

Beyaz Tek Dal Orkide
5
4  Dallı Beyaz Orkide
5
Çift Dallı Mavi Orkide
5
Beyaz Minyatür Orkide
5
Vazoda 6 Beyaz Şebboy
5
Lilyum Buketi
5
Karışık Kasımpatı Buketi
5
Vazoda 3 Şebboy 3 Gerbera
5
Vazoda 15 Beyaz Gül
Vazoda 17 Beyaz Gül
5

Özür Dileme Çiçekleri

Genellikle erkeklerin ihtiyaç duyduğu en güzel özür aracı çiçeklerdir. Bir anlık fevri bir davranışın verdiği pişmanlık, düşünülmeden edilen bir sözün verdiği kırgınlık her zaman büyük pişmanlıklara sebep olur. Daha sonrasında ise özür dilemek için pek çok şey kullanılır. Ancak hiç biri bir çiçeğin yarattığı etkiyi yaratamaz. Çünkü çiçek hediye edilirken asıl hediye edilen pişmanlık ve masumiyettir. O güzel çiçeklerin masumiyetinin arkasına sığınarak affedilmeyi ummak genelde doğru sonuç verilir. Hiç olmazsa çiçeklerin hatırına kırgınlıklar unutulur. İşte bu yüzden özür dilemeniz gereken biri varsa bu kırgınlığı hiç uzatmayın ve bir demet çiçek siparişi ile aranızdaki buzları eritin.

Çiçek Seçimi

Özür dilemeye karar verdiniz, çiçek almaya da karar verdiniz. Peki, hangi çiçeği seçmelisiniz? İşte bu noktada pek çok alternatifiniz var. İlk önceliğiniz kişiye özel bir seçim olması açısından karşıdaki kişinin en sevdiği çiçeği seçmeye çalışın. Böylece hem onu önemsediğinizi hem de pişmanlığınızı gösterebilirsiniz. Bu çiçek papatya ya da orkide olsun hiç fark etmez. Çünkü en sevdiği çiçek olduğu için onun hayır diyemeyeceği cinstendir.

Diğer ve etkili seçeneğiniz ise orkide gibi hem nadide hem de değerli çiçeklerden yana seçim yapmak. Bu da kadınları oldukça etkileyen bir yöntemdir. Ancak bu tip önerilere saplanıp kalmak yerine içinizden geleni seçmeniz sizin için en ideal tercih olacaktır. Çünkü bu hediye sizi yansıtacaktır.

Yürekten Bir Özür

Yalnızca çiçek göndererek de affedilmeyi beklemeyin. Mutlaka pişmanlığınızı dile getirin birkaç özür cümlesine de kartınızda yer verin. Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerde karta yazılmasını istediğiniz sözcükleri eklemeyi unutmayın. Böylece çiçek ulaştığı anda niyetinizi belli etmiş olacaksınız. Ancak bu özür sözcüklerini dillendirmeyi de unutmayın. Çiçeklerle birleşen pişmanlığınız karşı konulmaz olacaktır.

Hızlı ve Zamanında Gönderim

Firmamızdan sipariş etmiş olduğunuz çiçekler en kısa sürede adrese teslim edilmektedir. Firma merkezimiz İstanbul’da olsa da İstanbul çiçek siparişi ile sınırlı değiliz. Tüm Türkiye’yi kapsama alanına alan 350 şubemiz ile Türkiye’nin en kapsamlı çiçekçilik hizmetini sunuyoruz. Böylece özür dilemeyi ertelemeyin ve hayatınızı ötelemeden yaşamaya özen gösterin.

Neden Sevgiliye Çiçek Almalısınız? Çiçek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? Ev Dekorasyonunda Çiçek Kullanımı Çiçek Gönder Çiçek Siparişi Çiçekçi Türkiye Çiçek
Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun
Siparişim Nerede
Üye Girişi
Üye Ol Üye Ol